Estetické operace dávno nejsou tabu. Jaké zákroky jsou nejoblíbenější?

Estetické operace dávno nejsou tabu. Jaké zákroky jsou nejoblíbenější?

Připravili jsme pro vás sérii několika článků na téma estetická chirurgie, tak pojďme na to.

Kolem estetické / kosmetické chirurgie panuje mnoho mýtů. Jedním z nich byl i ten, že estetické operace jsou jen pro bohaté lidi, pro celebrity a podobně. Naštěstí tomu tak vůbec není a na estetický zákrok může zajít i obyčejný smrtelník.

I když ne každý chce, aby se o jeho kosmetické operaci informovalo na sociálních sítích, mnoha klientům to nevadí, někteří se dokonce samy chlubí na sociálních sítích (ve světě normální, u nás jsme na začátku).

Jedno je ale jisté, estetické zákroky tu jsou od toho, aby lidem pomohli získat nejen lepší vzhled určitých oblastí, ale dost často i ztracené sebevědomí. Pojďme se podívat na dva zákroky které zažívají boom.

Otoplastika / Plastická operace uší

Lidí, kteří jsou stoprocentně spokojeni se svým vzhledem, je pramálo. Nicméně každý z nás se o svůj vzhled stará a někteří z nás si jsou vědomi svých nedostatků. Bohužel někdy tyto nedostatky či dokonce defekty nám způsobují trauma a děláme vše pro to, aby to zůstalo skryto. A takovým příkladem mohou být i odstáté uši nebo příliš velké ušní lalůčky.

Naštěstí tento problém řeší otoplastika. Díky této operaci se z velkých nebo odstávajících uší stanou přirozené, takové co vnesou do vašeho obličeje rovnováhu a symetrii. Tento zákrok je velice jednoduchý a zcela běžný a rozhodně se nemusíte obávat, že by se vám změnil sluch (zákrok na to nemá žádný vliv).

Labioplastika / Plastika stydkých pysků

Labioplastika patří mezi zákroky, o kterém se příliš nemluví. Během tohoto zákroku často dochází k odstranění přebytečné tkáně malých stydkých pysků, čímž získáte mladistvější vzhled. Labioplastika nemusí být zmenšení, ale může být i zvětšení. Cílem této operace je zlepšení estetického vzhledu, podpora funkčnosti ženského genitálu a jako bonus, získání sebevědomí a to především v oblasti intimností.

V dnešním článku jsme se zabývali tématem tabu estetické chirurgie a jmenovali jsme si dva populární zákroky. Zajímalo by vás jak se na zákrok připravit a jak můžete chirurgovi a především sobě usnadnit celý proces? Tomu se budeme věnovat v příštím článku.

Tags from the story
Written By
More from PR článek
Na pojištění zbytečně nešetřete
Ať už máte zájem o pojištění nemovitosti nebo jiné libovolné pojištění, postup...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *