8 úžasných XXL krásek ze světa modelingu – 1. část

XXL

Ze všech nejnovějších módních trendů zůstává ‚plus-size‘ stále tím nejvíce vzrušujícím. Nejšpičkovější světové značky po celém světě doplňují své modelingové rodiny o XXL dívky. Stále více a více módních časopisů a značek rozšiřuje svou nabídku také o větší velikosti. Vysoce profilované reklamní kampaně dokáží ocenit krásu smyslných křivek ženy. Instagramové plus-size hashtagy a účty mají úspěch. Beauty bloggeři diskutují o kladech a záporech plně tvarované krásy. Jedním slovem – trend větší velikosti provedl revoluci v modelingovém průmyslu, a to díky svým dlouhotrvajícím standardům typu těla.

I po převratné Twiggy se svět rád navrací k tomu, co měl kdysi rád. A umí to dát pořádně najevo. Takže mezitím co se každý na internetu snaží nabídnout svůj názor na ‚geneticky obdarovaná‘ těla, unikají jim myšlenky a příběhy samotných modelek. Toto jsou jména modelek, která byste měli znát. Protože tyto krásky vám opravdu mají co nabídnout.

Kate Upton

XXL
Kate Upton

„Věci, které jsou odmítané, jsou ty, které já nemohu změnit. Nemůžu změnit svou velikost podprsenky. Je to přirozené! Můžu posilovat, můžu žít zdravě a být motivovaná, ale některé věci nemůžu změnit. Opravdu jen žiju svůj život. Miluji své tělo. Dal mi ho Bůh!“

Tato modelingová diva vyletěla na vrchol slávy právě díky svým pozoruhodným křivkám. Nikdy nesnila o tom, že by se stala high-fashion modelkou a jednou z nejvíce diskutovaných osobností po celém světě. Po svém debutu v Sports Illustrated představovala plavky. Usmívala se z titulních stran časopisů a při tom ukazovala svou opálenou kůži a plážové kadeře. Kate si je naprosto jistá, že není důvod skrývat své křivky. Být plus-size je něco, čím se můžete chlubit. To je důvod, pro se nebojí ukázat své přednosti. Dodržuje svůj jídelníček a tvrdě posiluje. Tvrdí, že pro ni bylo nejdříve těžké překonat tolik negativních komentářů a otázek. Ale naučila se ignorovat kritiku a prostě si užívat. A víte co? Jsem ráda, že to dokáže!

Ashley Graham

XXL
Ashley Graham

„Vím, že mé křivky jsou sexy a chci, aby všichni ostatní věděli, že jejich jsou taky.“

Jednoho dne tato krása s velikostí 16 velice šokovala svět ve svých černých bikinách. Ashley je jednou z nejznámějších žen s nadměrnou velikostí. Její cesta na vrchol zahrnuje to nejlepší – Harper’s Bazaar, Glamour, Elle. Svou modelingovou kariéru začala ve svých 12 letech. Díky tomu se tato 27-letá modelka cítí naprosto svobodně při spolupráci v prostředí perfektně štíhlých modelek. Její názor je takový, že společnost potřebuje více tělo-výuky ve školách, protože právě tam začínají mentální poruchy a poruchy s příjmem potravy. Náctileté dívky berou standardy krásy příliš vážně a jednoduše nemají šanci naučit se milovat svá obdarovaná těla. Změna módního průmyslu nebyla nikdy jednoduchá, ale Ashley prolomila bariéry. To si zaslouží potlesk!

Tara Lynn

XXL
Tara Lynn

„Ráda věřím, že mé fotky jsou používány jako inspirace pro dívky, které bojují se svou vlastní image. Povzbuzuje je to. Dostávám hodně zpráv od dívek, které mi říkají, že při pohledu na mé fotky (nebo na fotky mých kolegyň) se cítí lépe a jistěji ve svém těle. Jsou šťastné, když vidí někoho, s kým se mohou ztotožnit.“

Další plus-size kráskou je sebevědomá Tara Lynn, která dokáže nastartovat srdce nejednoho muže rychleji, než kterákoliv z jejích štíhloučkých kolegyň. Je nejvíce známá pro svou titulní stránku časopisu Elle France. Po té se její úžasné fotky objevily ve Vogue Italia, CR Fashion a dalších magazínech. Často sdílí své myšlenky o mainstreamovém fenoménu nadměrných velikostí a těžce usiluje o práva over-size modelek, které by měla být považovány za plnohodnotné módní ikony. Mimo jiné její francouzština a španělština jsou plynulé a také má titul z lingvistiky. Kdo jiný než tato dáma je schopný provést módní revoluci?

Myla Dalbesio

XXL
Myla Dalbesio

„Nikdy nemohu přijít na to, kde zapadám, a vždy tím někoho naštvu. Nejsem hubená, ale nejsem ani tlustá ani dokonalá. Mám velikost 10.“Ta

to 27-letá múza Calvina Kleina vyvolala šílenství, když se objevila v kampani CK spodního prádla. Někteří ji nazývají tlustou, někteří jí říkají ‚ne tak nadměrná velikost‘. Bruneta popisuje svůj tvar jako ‚něco mezi‘. Je první plnoštíhlá modelka, které zaujala místo vedle užších dívek. Miliony lidí, kteří tvrdili, že modelky by měly reprezentovat ženy s normální velikostí, byly konečně vyslyšeny. Myla začala svou kariéru v 16 letech a její cesta byla opravdu hodně trnitá. Nejdříve trpěla bulimií a pak se snažila nabrat váhu proteiny. A tak se seznamte se novou legendou, která tvořila historii.

Pokračování příště!

Written By
More from Therese
Originální balení dárků – jak na to?
Jsem člověk, který má neskutečnou radost z toho, že může darovat dárek. Samozřejmě...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *