Zásnubní prsteny – jaké jsou trendy roku 2021?

Zásnubní prsteny – jaké jsou trendy roku 2021?

Žádost o ruku je důležitým životním okamžikem. Zaslouží si proto výjimečný šperk v podobě zásnubního prstenu. Můžete vsadit na klasiku anebo se inspirovat trendy roku 2021, které vás možná přesvědčí o tom, že není prsten jako prsten a na jeho výběru záleží!

Výběru toho pravého zásnubního prstenu předchází mnoho úsilí, hledání a vybírání. Aby ne, měl by pasovat k partnerce, je tak třeba odhadnout její vkus i preference. Zvážit byste ale měli i to, aby ladil se snubními prsteny.

Prsteny z růžového zlata

Růžové zlato je výjimečné díky svému unikátnímu odstínu. Narůžovělá barva je elegantní a dodává zásnubním prstenům romantický nádech. Pokud budete chtít originálnější variantu než tradiční žluté zlato, s růžovým rozhodně nešlápnete vedle. Dá se také dobře kombinovat s různými odstíny drahokamů.

Netradiční barevné drahokamy

Barvy vládnou i světem šperků. Pokud vám třpytivé kamínky přijdou příliš klasické, nebojte se volit barevné drahokamy. Prsteny s barevnými kamínky si navíc získávají oblibu u stále většího počtu žen. Jsou originální a nepřehlédnutelné. Volit můžete prsteny s modrým akvamarínem, růžovým turmalínem, rubínem anebo vsadit na zirkony, kde najdete celou škálu barevných odstínů.

Prsteny s květinovými motivy

Zásnubní prsteny s květinovými motivy jsou ideální volbou pro nenapravitelné romantické duše. Prsteny s květinovými doplňky vyjadřují jemnost, ženskost a eleganci. Trendem jsou třeba motivy růže s osazeným drahokamem. Tady platí, že méně je někdy více, nepotřebují přehršel barev, velký kamínek ani výraznou barvu. Jsou skvělé přesně takhle v celé jejich jemnosti a decentnosti.

Zásnubní halo prsteny

Možná na první pohled netušíte, oč se jedná, určitě jste ale na podobné prsteny narazili. Prstenům v halo stylu vévodí jeden hlavní kamínek, který je doplněn po stranách menšími kamínky a drahokamy. Jsou výraznější a třpytivější, proto představují skvělou volbu pro ženy, které mají rádi třpyt. Kombinace výrazného kamínku a menších drahokamů je zkrátka nepřehlédnutelná a působí luxusním dojmem.

Prsteny v černém kabátku

Ačkoliv barvou nevěsty bývá bílá, prsten můžete zvolit klidně v úplně protikladné barvě! Netradiční černý drahokam dodá jeho nositelce pocit výjimečnosti. Ne každý je fanouškem třpytivých kamínků, právě proto můžete sáhnout po černých diamantech, které jsou symbolem noblesy a elegance. Můžete ale vsadit i na celobarevný prsten s černým rhodiem doplněný křišťálem.

Velký výběr nejen černých prstenů najdete třeba na e-shopu SAVICKI.

Minimalistické prsteny

Elegantní, jemné a nenápadné. Minimalistické prsteny přináší jednoduchost a nadčasovost. Nehrají si s výraznými tvary, barvami a nepotřebují ani velký drahokam k tomu, aby zazářily. Jednoduchému designu kralují čisté a elegantní linie a propracovaný design. Skvěle padne na ruku, až téměř budete mít pocit, jakoby tam patřil odjakživa.

Tags from the story
,
Written By
More from PR článek
Jak vybrat záclony a závěsy
Chtěli byste obměnit váš interiér, ale neláká vás výměna nábytku? Velký rozdíl...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *