Chůva pro vaše děti 

Chůva pro vaše děti 

Že jsou děti radost, ale především starost, člověk pochopí, až když si své vlastní potomky pořídí. Přestože ze začátku vypadá vše idylicky, jen co miminko trochu povyroste, rodiče zjistí, že iluze nemá s realitou mnoho společného a vyčerpaní péčí o dítě nemají chvíli oddechu, ani prostoru sami pro sebe. 

Z počátku se možnosti požádat o pomoc profesionály bojí. Připadali by si jako neschopní, méněcenní, neúspěšní outsideři. Po bližším seznámení s variantami, jak skloubit služby pro spokojený domov s vaším dítětem, zjistíte, že občasná výpomoc se hodí a rozhodně nebudete první ani poslední, kdo ji využijí. Agentura na hlídání dětí má báječné renomé. 

Jednorázové nebo pravidelné?

Není žádnou ostudou svěřit dítě chůvě. Dítě se bude nenásilně socializovat, poznávat jiné lidi a rodičům se uvolní ruce. Jakmile se vzájemná spolupráce s agenturou zajede, všichni zúčastnění se budou cítit více v pohodě. Prvotním předpokladem, aby to klaplo, je osobní přístup, respektování specifických požadavků a možnost otestovat si hlídání na zkoušku jeden den zdarma.

Všechny chůvy jsou pečlivě vybírány, mají požadovanou kvalifikaci a odbornost. Chůva dítěti věnuje maximální pozornost, dbá o psychomotorický vývoj dítěte, podporuje ho při získávání hygienických návyků a zapojuje se do hraní. Cena za hlídání dětí je daná ceníkem. Individuální kalkulace se praktikuje při nočním hlídání, službě o víkendech a svátcích.

Profi hlídačky 

Hlídání dětí využívají nejen maminky, které se chtějí od svých ratolestí odpočinout, ale i matky pracující. Trend dnešní doby velí, aby se žena po rodičovské dovolené vrátila do zaměstnání co nejdříve, ale kapacita předškolních zařízení na to není dimenzována. Rodinné hlídačky jsou v kurzu a suplují tak chybějící kapacity veřejné sféry. 

Tags from the story
Written By
More from PR článek
Recepty pro zdravou a rychlou snídani
Snídaně je obecně považována za hlavní jídlo dne, které nastartuje celý organismu...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *