Panenka, do které se zamiluje i dospělá žena

Panenka Santoro, do které se zamiluje i dospělá žena
Panenka, do které se zamiluje i dospělá žena

Všichni se rádi vracíme do dětství. Každý z nás občas zatouží po těch pocitech, které zažívají děti. Být jen tak, nic neřešit, nemít žádné starosti a prostě si jen tak hrát. Muži s autíčky, ženy s panenkami, jak už to tak bývá. Nezáleží na věku, auta jsou pro muže často celoživotní vášní a pro ženy zase panenky. Jinak se nedá vysvětlit nebývalý úspěch společnosti Santoro London, která již od roku 1984 přináší i do světa dospělých kouzelnou tématiku a snový design, ve kterém nezřídka narazíme právě na panenky. Panenka Santoro je právě tou panenkou, do které se snadno zamiluje i dospělá žena…

Nejenom panenky

Nejenom panenky samotné, pod značkou Santoro London najdeme celou řadu praktických předmětů, jako jsou penály a psací potřeby, klíčenky, peněženky, taštičky, pouzdra na mobil či na brýle, notesy a notýsky, penály, kapesní zrcátka aj. Všechny tyto věcičky spojuje jedinečný design, který zajisté ocení nejenom děti, ale také dospělí. Je to design, který i dospělé dokáže vrátit do dětství, kde stále zůstává kousek jejich duše.

I psychologové potvrzují, že není na škodu se občas do dětství vracet. Všechno, co nás vrací do dětství, nám přináší i ty pocity štěstí a radosti, které jsme si jako děti vychutnávali. Znovu si tak můžeme užívat těch bezstarostných chvil, kdy jsme prostě byli jen tak, žádné starosti, žádný stres, žádné vypětí. Proto jsou i pro dospělé natolik relaxační aktivity připomínající dětské hry, třeba tolik oblíbené antistresové omalovánky, vybarvování obrázků, ale třeba i tvoření, modelování, keramika a mnohé další. Tvoření si můžeme užít i s panenkou Santoro. Není to totiž jen tak ledajaká panenka, je to kreativní panenka, která probudí vaši dětskou duši, fantazii a dá prostor vaší tvořivosti. Otevře brány do kouzelného světa radosti a lásky…

Jak je to možné? V Londýně to zkrátka dobře promysleli a vytvořili něco, co dává prostor tvořit i ostatním.

Kreativní panenka Santoro Purrrrrect Love

Designové předměty Santoro naplní dokonale nejenom požadavky na estetický dojem, ale překvapí také svou funkčností. Ani taková panenka není jen panenka. Aby byla panenkou, nejdříve si ji musíte sami sestavit. Je to taková stavebnice, skládačka, hra a hlavně je to zábava. Na jejím konci (anebo začátku?) se pak můžete těšit na úžasnou panenku Santoro, které se žádná jiná panenka nevyrovná.

Zajímá vás, jak vypadá? Tady ji najdete…

A vyberete-li si panenku z kolekce Purrrrrect Love přinese vám spolu se svoji kočičkou vedle kouzla dětství také velkou dávku vrnivé lásky, lásky, které není nikdy dost.

A tak se snadno stane, že se dospělá žena zamiluje do panenky. Panenka Santoro Purrrrrect Love totiž vůbec není jen tak obyčejná panenka. A obyčejná není ani její kočička, na kterou se spolu s panenkou můžete těšit.

Zajímá vás víc? Podívejte se sem. Uvidíte, jak taková panenka ve skutečnosti vypadá, jak se skládá a samozřejmě se dozvíte i to, kde se dá koupit a kolik stojí. Cena vás nezruinuje a stojí to za to!

Written By
More from rakri
Horké tipy na to, jak se v létě zchladit
Chtělo by to nějaké letní osvěžení, nemyslíte? Bazén, rybník, moře? Jasně, to...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *