Jídlo pro hosty vašeho večírku, na které se nezapomíná

Jídlo pro hosty vašeho večírku, na které se nezapomíná

Existuje mnoho cateringových společností, které nabízí různé druhy i kvalitu služeb. Můžete si nechat uvařit jídlo na místě, upořádat grilovací párty, nechat si jídlo kompletně dovézt už hotové nebo si pozvat například „food-truck“. 

Vybrat správný typ se vyplatí

Současné trendy v gastronomii určitě dávají zcela jistě přednost zdravému stravování či dokonce speciálním vegetariánským nebo veganským pokrmům, nicméně můžete zvolit i koncept klasického „grilování“ nebo např. „středomořskou kuchyni“. Každá rozumná společnost poskytující catering vám jistě nabídne spoustu možností na výběr. 

Kvalita jídla je základ

Jestli chcete svým hostům servírovat jídlo, na které nikdy nezapomenou, prověřte si zejména jeho kvalitu. Důležité jsou zejména čerstvé a lokální suroviny. Pokud vám bude jídlo cateringová společnost dovážet, zajímejte se také o průběh jeho skladování a dopravu. Chladicí boxy a speciální přepravní vybavení by mělo být samozřejmostí. 

Šéfkuchař 

Aby bylo jídlo a gastronomický zážitek z něj na nejvyšší možné úrovni, je třeba, aby se o něj postaral opravdový odborník. Šéfkuchař je ten, kdo zajišťuje, aby chuťové pohárky vašich hostů dostali maximální potěšení. 

Aktivity pro hosty na vaší akci

Výrazným zpestřením vaší akce může být také nějaká aktivita pro hosty. Pořádáte-li kupříkladu večerní párty, pak je vhodným doplňkem „barmanská show“, která může být doplněna třeba o ohnivé efekty. V neposlední řadě byste se měli zabývat také výzdobou. Květiny či jiné dekorace mohou celé prostředí rautu výrazně oživit a přinést mu zajímavé barevné pojetí. 

BASTA CATERING  Brno

Pokud chcete uspořádat oslavu, večírek, firemní setkání či jinou společenskou akci, náš zkušený tým je připraven vám pomoci. Rádi vám navrhneme a zrealizujeme cateringovou akci, na kterou budou vaši hosté dlouho vzpomínat. 

Written By
More from PR článek
Jak udržet pití pod kontrolou?
Alkohol je, stejně jako oheň, dobrý sluha, ale špatný pán. V malé míře...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *