Dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč

Moderní, příjemné a pohodlné bydlení v dřevostavbě už nemusí být pouze vaším nesplněným snem. Nabízíme unikátní dřevostavby na klíč, které postavíme za 1 až 4 měsíce, podle toho, jaký projekt si vyberete. Málo platné, dřevo je už celá tisíciletí velice oblíbený stavební materiál, který je navíc ekologický. Domky, které nabízíme, vynikají především dlouhou životností a skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jsme přesvědčeni o tom, že právě energetické úspory osloví každého, kdo nechce zbytečně plýtvat penězi. Naše dřevostavby mají uvnitř víc místa, než se na první pohled zdá, a to díky štíhlé, úsporné konstrukci obvodových a vnitřních stěn ve srovnání s klasickým zděným domem.

Firma JKM Stavby s.r.o. se od roku 2005, kdy byla založena, nabízí subdodávky stavebních prací v rámci dřevostaveb. Provádíme nejenom montáž hrubé stavby, ale i všechny práce v interiéru i exteriéru těchto dřevostaveb. Jejich ceny jsou příznivé, roční období nás nelimituje, stavíme v průběhu celého roku.

Z hlediska životnosti jsou naše dřevostavby srovnatelné s budovami z jiných materiálů. Specializujeme se rovněž na zateplování fasád, montáž a dodávku sádrokartonu. Vyhovíme i zákazníkům, kteří stojí o nabídku interiéru těchto montovaných dřevostaveb.

Tento článek sponzorují

Tento článek zatím nemá sponzora. Buďte první!

Pod tento příspěvek můžete přidat vlastní odkaz jako reklamu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..