Dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč

Moderní, příjemné a pohodlné bydlení v dřevostavbě už nemusí být pouze vaším nesplněným snem. Nabízíme unikátní dřevostavby na klíč, které postavíme za 1 až 4 měsíce, podle toho, jaký projekt si vyberete. Málo platné, dřevo je už celá tisíciletí velice oblíbený stavební materiál, který je navíc ekologický. Domky, které nabízíme, vynikají především dlouhou životností a skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jsme přesvědčeni o tom, že právě energetické úspory osloví každého, kdo nechce zbytečně plýtvat penězi. Naše dřevostavby mají uvnitř víc místa, než se na první pohled zdá, a to díky štíhlé, úsporné konstrukci obvodových a vnitřních stěn ve srovnání s klasickým zděným domem.

Firma JKM Stavby s.r.o. se od roku 2005, kdy byla založena, nabízí subdodávky stavebních prací v rámci dřevostaveb. Provádíme nejenom montáž hrubé stavby, ale i všechny práce v interiéru i exteriéru těchto dřevostaveb. Jejich ceny jsou příznivé, roční období nás nelimituje, stavíme v průběhu celého roku.

Z hlediska životnosti jsou naše dřevostavby srovnatelné s budovami z jiných materiálů. Specializujeme se rovněž na zateplování fasád, montáž a dodávku sádrokartonu. Vyhovíme i zákazníkům, kteří stojí o nabídku interiéru těchto montovaných dřevostaveb.

Written By
More from PR článek
Co je a co není pracovní úraz?
V každém zaměstnání může dojít k pracovnímu úrazu. Ať už pracujete na...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *