Fakta o pánském spodním prádle aneb Co byste o něm měli vědět?

Fakta o pánském spodním prádle aneb Co byste o něm měli vědět?

Dámy nechť prominou – následující řádky jsou určeny zejména bezradným mužům, neboť právě oni v sortimentu spodního prádla tápou. Ne všichni, ale většina. Což je škoda, protože nabídka pánských spodků je poměrně široká. Nosit stejný střih od dob střední školy jen proto, že se bojíte zeptat na základní informace, je politováníhodné. Přečtěte si článek, překonejte strach ze změny a začněte nosit spodky, které vám padnou jako ulité!

Který střih je pro vás ideální?

Nosíte slipy, protože vám je odjakživa kupovala maminka? Klidně je noste dál, pokud vám sedí. V opačném případě zvažte výměnu za jiný střih. Vyzkoušejte si třeba boxerky Calvin Klein, ať poznáte rozdíl.

Volba střihu je při výběru pánského spodního prádla naprosto zásadní. Proto zkoušejte, vybírejte… a bez ohledu na druh spodků, který si nakonec vyberete, zvolte správnou velikost. Jedině tak vás nebudou tlačit či řezat a bude vám v nich dobře. 

Záleží na kalhotách

Líbí se vám moderní trenýrky, ale zároveň se nechcete vzdát těsně střižených kalhot? Pokud jsou nedílnou součástí vašeho každodenního outfitu skinny nebo slim kalhoty, trenýrky si nechte na doma pod volnější tepláky. Na běžné nošení pak raději boxerky STYX či jinou prověřenou značku.  Pod těsnými kalhotami vypadají mnohem lépe než trenýrky.

Udělejte si dostatečnou zásobu a často prádlo perte

Spodní prádlo nenoste déle než den. V případě náročného sportovního tréninku pak neváhejte s výměnou za čisté spodky okamžitě. V upocených trenýrkách se nebudete cítit dobře, a navíc riskujete nepříjemné zdravotní problémy. Vlhké prostředí je rájem bakterií a kvasinek.

A kolik kusů byste měli mít ve své šatní skříni? To je na vás. Z praktického hlediska je minimem týdenní zásoba. Mnohem lepší je mít dostatek spodního prádla na čtrnáct dnů. Alespoň se vám nestane, že si v případě potřeby nebude moct spodky vyměnit za čisté.

Written By
More from PR článek
Půjčujeme si během roku aneb co nás během roku nutí půjčovat si
K půjčkám se lidé sklání po celý rok. Nelze přesně říct, zdali...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *