Trendy barvy pánských košil na jaro – modré, zemité barvy a další!

Trendy barvy pánských košil na jaro - modré, zemité barvy a další!

Pokud chcete být v letošní sezóně in, vsaďte na pánské jarní košile. Ty totiž z módy nevychází. Že nevíte, v jakých barvách se letos blýsknete? Nezoufejte a čtěte dále. Na následujících řádcích se totiž dozvíte, jaké barevné odstíny košil budou letos trendy. Také si povíme, s jakým dalším oblečením košili sladit, aby byl váš outfit vyšperkovaný do posledního drobného detailu.

Jaké barevné odstíny košil budou v letošní jarní sezóně trendy a s jakými kalhotami jednotlivé kousky kombinovat?

Letos na jaře se pánové blýsknou s košilemi v přírodních, v zemitých a v pastelových barevných odstínech. Oříšková, světle modrá i pistáciová košile tak bude skvělou volbou. Vsadit pak můžete i na košili v klasickém černém nebo v bílém provedení. Černá a bílá mají tu výhodu, že jsou to barvy univerzální a z módy nevychází. Muži je tak mohou s klidem sladit i s pestrobarevnými kalhotami nebo s džíny se vzory a s motivy. In budou na jaře ty zvířecí a květinové. Fantazii se meze nekladou. Trendy pánské košile v zmíněných barvách můžete nakupovat také na oblíbeném e-shopu Bolf.cz. Na nabídku se můžete mrknout zde. Ke košilím v zemitých barevných tónech se skvěle hodí modré kalhoty. Dobré je se také držet pravidla, které říká, že světlé patří k světlému a tmavé zase k tmavému. K světlé pánské košili tedy vybírejte kalhoty v světlém odstínu. K tmavé košili zase spíše zvolte tmavší odstín kalhot. Tím se váš outfit vkusně sjednotí a bude působit elegantně. Výjimku tvoří pouze ty situace, kdy chcete být středem pozornosti a chcete na sebe upozornit. V tomto případě můžete zvolit i kontrastní barvy, které na sebe patřičně upozorní. O tom se dozvíte více v následujícím odstavci.

Jakou košili na jaro zvolit, pokud chceme být středem pozornosti?

Pro pány, kteří jsou rádi vidět, tu máme tip na výraznou košili. Je ní neonová košile v svítivě žlutém barevném tónu. Tyto neonové a fosforové kousky budou opravdovým trhákem jarní sezóny. Jestliže se tedy nebojíte a chcete na sebe strhnou veškerou pozornost, je pro vás zářivá košile tím správným řešením. V kurzu pak bude i rudý barevný odstín. Takto zbarvená košile bude skvěle ladit k modrým džínům v tmavším tónu. Obléci k ní můžete i džíny v černé kontrastní barvě. Budete nepřehlédnutelní. Pokud volíte modré kalhoty, můžete vsadit i na košili, která bude mít na sobě více barev nebo bude disponovat dekorativními prvky. Může se jednat o zdobené kapsičky, knoflíky či o obšité výrazné lemy na rukávech. Pokud jdete na rande, klidně se nebojte výraznějších kousků. Do společnosti však raději vybírejte jednobarevné decentní kousky. Módní výrazné košile se hodí i na posezení s přáteli.

Jaké doplňky a obuv k jarním košilím zvolit, abychom byli trendy?

I módní doplňky musí k jarní košili ladit. Jedině tak docílíme dokonalého outfitu. K modré košili se hodí stylové doplňky v krémové, oříškové nebo v khaki barvě. K bílé košili můžete volit i pestrobarevné módní doplňky a boty. K černé můžete vsadit na tmavý odstín. A pozor! Ke košilím s potisky nebo s motivy nikdy nevybírejte módní vzorované doplňky. Příliš vzorů a motivů v jednom outfitu by totiž mohlo působit chaoticky a nesourodě. Raději se tedy držte pravidla, které říká, že méně znamená mnohdy více. Díky tomu nešlápnete s výběrem pánské jarní košile vedle.

Tags from the story
Written By
More from Mr haly
Jak vyzrát na sázkové kanceláře a vydělat balík?
Sázkové kanceláře denně vstupují do života milionů lidí. Někteří navštíví kamennou pobočku,...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *