Půjčka zdarma existuje

Půjčka zdarma existuje

I když se zdá, že dneska není vůbec nic zadarmo, přesto existuje produkt, který při dodržení podmínek zcela bezplatně dostanete. Zadarmo můžete totiž s kratší dobou splatnosti získat svou první půjčku u některé z nebankovních společností a nezaplatit ani korunu nad půjčenou jistinu.

Nečekejte statisíce

Půjčka zdarma je kromě velmi krátké doby, na kterou si peníze půjčujete (obvykle maximálně 30 dní), limitována také svou výší. U jednotlivých společností se poskytovaná částka pohybuje od několika tisíc do 25 000 Kč. Jedná se tedy o půjčku, která vám pomůže překlenout nějakou nečekanou finanční krizi, jako je rozbitý domácí spotřebič, ale jen v případě, že v řádu týdnů budete mít dost peněz na to, abyste ji splatili. Některé firmy ji poskytují i o víkendech a svátcích, takže může být záchranou i ve chvíli, kdy nemůžete třeba k penězům, uloženým v bance, i když finance potřebujete okamžitě.

Vyberte si tu, která vám vyhovuje nejlépe

Výši půjčky a její podmínky je vhodné si ještě před uzavřením smlouvy porovnat s podobnými finančními produkty. Každý poskytovatel má poněkud odlišné požadavky na to, co musíte pro poskytnutí půjčky doložit, a také si vybírá, komu své peníze půjčí. Zatímco jeden poskytovatel půjčí zaměstnancům, OSVČ, maminkám na mateřské, studentům, seniorům, a dokonce i problémovým klientům, jiný si dlužníky vybírá přísněji.

Pomoci vám může například některý ze srovnávačů půjček, který vám odhalí jak výhody, tak i nevýhody jednotlivých půjček. Srovnání najdete například na prvnipujckazdarma.eu. Vedle porovnání jednotlivých parametrů tam najdete uživatelské recenze a také hodnocení, jaká je šance, že vám bude daná půjčka schválena. Užitečná může být i informace o způsobu a rychlosti předání peněz.

Pozor na zbytečné půjčky

Některé věci jsou i zdarma drahé. Pokud si potřebujete půjčovat na něco, co nutně nepotřebujete, promyslete si to. V případě, že se splacením opozdíte, zdarma se změní na vysoký úrok a případně i další poplatky. Půjčujte si proto promyšleně.

Tags from the story
Written By
More from PR článek
Zdravý spánek
Posilující, hluboký spánek je k nezaplacení. My to víme, a proto se specializujeme...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *