Rajecké Teplice nabízí oázu klidu a relaxace

Rajecké Teplice nabízí oázu klidu a relaxace

Rajecké Teplice je slovenské lázeňské městečko zasazené do malebné přírody, která umocňuje zážitek z odpočinkového pobytu. Rajecké Teplice nabízejí termální prameny, plně vybavené lázeňské zázemí, wellness, zkrášlující procedury a odpočinkové aktivity. Lázně mají vlastní termální prameny a zdroj léčivé rašeliny. 

Tip na ubytování

V Rajeckých Teplicích se můžete ubytovat v čtyřhvězdičkovém Hotelu Aphrodite Palace. Hotel nabízí bazény a koupání, sauny, masáže, wellness aktivity a kulturní akce. Beauty studio nabízí řadu speciálních procedur, zaměřených na péči o tělo, postavu a tvář (kyslíková mezoterapie, laserová biostimulace, vibrosauna, radiofrekvenční ošetření Reaction, zlatá maska a další). 

Hosté hotelu Aphrodite Palace mají volný vstup do Vodního světa, Saunového světa a do fitness. Vodní a Saunový svět mohou v den odjezdu využívat až do 14 hodin. 

Stravování je hostům hotelu Aphrodite Palace poskytováno v hotelové restauraci. Snídaně, obědy i večeře formou bufetu s možností dietní a vegetariánské stravy. Hostům je k dispozici restaurace ve vodním světě, denní kavárna v hotelu Aphrodite a nedaleká restaurace Rybářská bašta. 

Kromě lázeňského zázemí hotelu můžete využít i nádherné slovenské přírody v okolí. Povaha terénu je vhodná pro poklidné procházky, túry do okolí, skvělou volbou je i jízda na horském kole. Půjčovna kol je zde samozřejmě k dispozici. 

Tip na výlet

Doporučit můžeme návštěvu Lietavského hradu, který se nachází přibližně 5 kilometrů od Hotelu. V současnosti se jedná o zříceninu ze 13. století a v roce 2009 byla americkým památkovým fondem za jednu z nejohroženějších památek světa. Ti, kteří nechtějí strávit celou dovolenou pouze v lázních tak mají nepřeberné možnosti jak strávit svůj volný čas.

More from tofu_klofu
Putování po Norsku
Začátek mého Norského dobrodružství Přilétám a už z letiště je jasné, že...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *