Rajecké Teplice nabízí oázu klidu a relaxace

Rajecké Teplice nabízí oázu klidu a relaxace

Rajecké Teplice je slovenské lázeňské městečko zasazené do malebné přírody, která umocňuje zážitek z odpočinkového pobytu. Rajecké Teplice nabízejí termální prameny, plně vybavené lázeňské zázemí, wellness, zkrášlující procedury a odpočinkové aktivity. Lázně mají vlastní termální prameny a zdroj léčivé rašeliny. 

Tip na ubytování

V Rajeckých Teplicích se můžete ubytovat v čtyřhvězdičkovém Hotelu Aphrodite Palace. Hotel nabízí bazény a koupání, sauny, masáže, wellness aktivity a kulturní akce. Beauty studio nabízí řadu speciálních procedur, zaměřených na péči o tělo, postavu a tvář (kyslíková mezoterapie, laserová biostimulace, vibrosauna, radiofrekvenční ošetření Reaction, zlatá maska a další). 

Hosté hotelu Aphrodite Palace mají volný vstup do Vodního světa, Saunového světa a do fitness. Vodní a Saunový svět mohou v den odjezdu využívat až do 14 hodin. 

Stravování je hostům hotelu Aphrodite Palace poskytováno v hotelové restauraci. Snídaně, obědy i večeře formou bufetu s možností dietní a vegetariánské stravy. Hostům je k dispozici restaurace ve vodním světě, denní kavárna v hotelu Aphrodite a nedaleká restaurace Rybářská bašta. 

Kromě lázeňského zázemí hotelu můžete využít i nádherné slovenské přírody v okolí. Povaha terénu je vhodná pro poklidné procházky, túry do okolí, skvělou volbou je i jízda na horském kole. Půjčovna kol je zde samozřejmě k dispozici. 

Tip na výlet

Doporučit můžeme návštěvu Lietavského hradu, který se nachází přibližně 5 kilometrů od Hotelu. V současnosti se jedná o zříceninu ze 13. století a v roce 2009 byla americkým památkovým fondem za jednu z nejohroženějších památek světa. Ti, kteří nechtějí strávit celou dovolenou pouze v lázních tak mají nepřeberné možnosti jak strávit svůj volný čas.

Tento článek sponzorují

Tento článek zatím nemá sponzora. Buďte první!

Pod tento příspěvek můžete přidat vlastní odkaz jako reklamu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *