Skrill internetová peněženka nabízí možnost nákupu a prodeje TOP 4 kryptoměn – Litecoinu, Bitcoinu Cash, Bitcoinu a Ethereum

Kryptoměnový svět každý den rozšiřuje svoje obzory a to je pro komunitu jedině dobře. Faktem je, že existuje několik coinů (mincí/kryptoměn), které se neustále snaží o propojení kryptosféry s finančním světem, což je cíl, o kterém sní všichni kryptonadšenci. Ale je něco takového skutečně reálné? Vypadá to, že ano. Potvrzuje to i přidání 4 známých kryptoměn do internetové peněženky Skrill. Podívejme se, jak to funguje.

Oznámení společnosti Skrill

Společnost se na svých webových stránkách prezentuje takto: „Skrill je podnik založený na elektronickém obchodování, který umožňuje platby přes internet“: Společnost má sídlo v Londýně a byla založena v roce 2001 pod názvem „Moneybookers“, načež byla v roce 2011 transformována na Skrill, o které píšeme právě teď.

Dne 25. července pak Skrill oznámila, že do své platební platformy přidává čtyři známé kryptoměny. Jedná se o Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) a Ethereum (ETH). 

Čtyři zmíněné kryptoměny lze v rámci Skrill peněženky libovolně nakupovat a prodávat a to výměnou za více než 40 klasických měn, které Skrill v současné chvíli podporuje. Skvělé je, že člověk nemá na účtu informace o pohybu kryptoměn, takže se jedná o docela anonymní službu.

V rámci Skrill peněženky zatím není dovoleno posílat platby dalším uživatelům (majitelům) Skrill peněženky a ani platit klasicky v obchodech (ať už na internetu, nebo u klasických obchodníků), ale společnost uvádí, že tuto možnost chce do budoucna určitě přidat. Ve společnosti prý uvažují také o rozšíření portfolia kryptoměn, ale to je vzdálenější písnička. Nejprve se musí osvědčit prvotní plán.

Nákup kryptoměn i v České republice

Možnost nákupu/prodeje kryptoměn ve Skrill peněžence je nyní dostupná ve více než 30 zemích světa včetně i České republiky a Slovenska. Na druhou stranu, podporovanými zeměmi nejsou kvůli různým regulačním zákonům Rusko a Spojené státy americké.

Společnost Skrill v následujících měsících počítá s rozšířením služby i do dalších zemí světa. Zároveň chce kryptoměny přidat do své mobilní aplikace a do další vlastněné internetové peněženky NETELLER, která je produktem mateřské společnosti Paysafe.

Český návod jak se registrovat u Skrill

Podpoř autora:
close

Send a tip

Approximate value: 5.5 USD

loading...

Tento článek sponzorují

Tento článek zatím nemá sponzora. Buďte první!

Pod tento příspěvek můžete přidat vlastní odkaz jako reklamu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.