Skrill internetová peněženka nabízí možnost nákupu a prodeje TOP 4 kryptoměn – Litecoinu, Bitcoinu Cash, Bitcoinu a Ethereum

Kryptoměnový svět každý den rozšiřuje svoje obzory a to je pro komunitu jedině dobře. Faktem je, že existuje několik coinů (mincí/kryptoměn), které se neustále snaží o propojení kryptosféry s finančním světem, což je cíl, o kterém sní všichni kryptonadšenci. Ale je něco takového skutečně reálné? Vypadá to, že ano. Potvrzuje to i přidání 4 známých kryptoměn do internetové peněženky Skrill. Podívejme se, jak to funguje.

Oznámení společnosti Skrill

Společnost se na svých webových stránkách prezentuje takto: „Skrill je podnik založený na elektronickém obchodování, který umožňuje platby přes internet“: Společnost má sídlo v Londýně a byla založena v roce 2001 pod názvem „Moneybookers“, načež byla v roce 2011 transformována na Skrill, o které píšeme právě teď.

Dne 25. července pak Skrill oznámila, že do své platební platformy přidává čtyři známé kryptoměny. Jedná se o Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) a Ethereum (ETH). 

Čtyři zmíněné kryptoměny lze v rámci Skrill peněženky libovolně nakupovat a prodávat a to výměnou za více než 40 klasických měn, které Skrill v současné chvíli podporuje. Skvělé je, že člověk nemá na účtu informace o pohybu kryptoměn, takže se jedná o docela anonymní službu.

V rámci Skrill peněženky zatím není dovoleno posílat platby dalším uživatelům (majitelům) Skrill peněženky a ani platit klasicky v obchodech (ať už na internetu, nebo u klasických obchodníků), ale společnost uvádí, že tuto možnost chce do budoucna určitě přidat. Ve společnosti prý uvažují také o rozšíření portfolia kryptoměn, ale to je vzdálenější písnička. Nejprve se musí osvědčit prvotní plán.

Nákup kryptoměn i v České republice

Možnost nákupu/prodeje kryptoměn ve Skrill peněžence je nyní dostupná ve více než 30 zemích světa včetně i České republiky a Slovenska. Na druhou stranu, podporovanými zeměmi nejsou kvůli různým regulačním zákonům Rusko a Spojené státy americké.

Společnost Skrill v následujících měsících počítá s rozšířením služby i do dalších zemí světa. Zároveň chce kryptoměny přidat do své mobilní aplikace a do další vlastněné internetové peněženky NETELLER, která je produktem mateřské společnosti Paysafe.

Český návod jak se registrovat u Skrill

 

Tags from the story
, ,
Written By
More from Honza
Rychlý nákup Bitcoinu platební kartou, nebo Skrill peněženkou a bez poplatků
Našel jsem způsob, jak nakoupit Bitcoin přes kartu, nebo beze stop na...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *