Rady pro začínající e-shopaře

Rady pro začínající e-shopaře

Chcete začít prodávat na internetu? Víte, že svými výrobky dokážete oslovit velkou část zákazníků a je škoda, že je doposud neprezentujete veřejně? 

V tom případě vám jistě hlavou proběhla myšlenka, týkající se zřízení e-shopového řešení, které by začalo vaše výrobky prodávat a vám tak stoupal váš zisk. 

Pokud tedy o něčem podobném přemýšlíte, měli byste jistě vědět, co všechno zřízení e-shopu obnáší a jaké možnosti se vám naskýtají. Možností, jak založit e-shop, je totiž více než dost.

Buďte originální 

Založit si e-shop zdarma, napadne asi každého z nás, jenž chce ušetřit a netuší, jak si bude na trhu se svými výrobky stát. Tato varianta je vhodná zejména pro ty, kteří nabízejí pouze jistý sortiment zboží a e-shop nebude jejich primárním zdrojem příjmů. 

V tomto případě tak nemusíte být příliš kreativní, jelikož, a protože je toto e-shopové řešení již vymyšleno předem. Má tedy své hlavní prostředí, které je vesměs identické, nabízí základní ucelenou nabídku, která sice příliš nenadchne, ale ani neurazí a vy tak můžete začít rovnou prodávat. 

Pokud ale máte v plánu, že se svými výrobky obstojíte u širšího spektra zákazníků a nechcete jít s davem, a naopak máte v hlavě naprosto vlastní koncept celého e-shopu, je pro vás vhodným řešením zapřemýšlet se nad tím, zda by nebylo vhodné si nechat zřídit e-shop na míru či se zajímat o pronájem e-shopu.

Jak a kde začít?

Ať se již rozhodnete pro jakoukoliv variantu e-shopového řešení, mějte vždy na mysli, že nejdůležitější ze všeho, je oslovení potencionálních zákazníků a také zajištění kvalitních logistických služeb, které jsou hlavním tahákem většiny zákazníků, a to stejně tak, jako zajištění ucelených možností plateb, kterých je v současné době, více než dosti. 

Pronajímané e-shopy mají vcelku velmi dobře propracované importy zboží i platební brány, ze kterých si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník. I velmi levný pronájem e-shopu má zařízen velmi ucelený seznam možností, které pro počáteční investici do e-shopového řešení, rozhodně stačí.

E-shop na míru anebo e-shop k pronájmu?

Toto rozhodnutí, je zcela a jen na vás. E-shopy k pronájmu jsou samozřejmě levnější variantou, oproti e-shopům na míru, ovšem oproti nim skýtají i jisté nevýhody. 

commerce

Mezi ty patří zejména omezené uživatelské prostředí, do kterého si musíte valnou většinu funkcí přikupovat, což se ve finále může velmi prodražit a také nízká variabilita celého prostředí, které se vám po čase může zdát být velmi fádním. 

E-shop na míru se s těmito faktory vůbec nepotýká. Je totiž vytvořen přesně podle vašich instrukcí a nápadů, které máte v hlavě. Jedná se tedy o e-shop, který je vám ušit přímo na míru. Závisí tak tedy na vašich potřebách a také přáních, o která se e-shop na míru opírá.

Chcete si zdarma vyzkoušet profesionální e-shopové řešení Zoner inShop, které je k dispozici k pronájmu i jako základ pro e-shopy na míru? Demoverze e-shopu je k dispozici na 60 dní bez omezení funkcí – můžete s ní rovnou prodávat

 

Tags from the story
Written By
More from PR článek
Papírové tašky s potiskem
Papírové tašky s potiskem neznamenají jen péči o životní prostředí nebo módní...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *