Tipface recenze – nový svět pro sázkaře?

Tipface recenze – nový svět pro sázkaře?

Sázet proti bookmakerům a za peníze je minulost. Na trh přichází Tipface. Na Tipface mohou sázkaři meřit síly proti sobě v turnajích na různé časové období a to úplně bez vkladu a hazardu. Stačí přijít na www.tipface.com, zdarma se zaregistrovat, natipovat a vytvořit si vlastní tiket, který si zdarma uloží. Pokud je tiket vítězný, nezvyšuje se zůstatek herního konta, ale výhra v podobě bodů putuje do žebříčku, který rozhoduje podle pozic o výši výhry. Turnaje nabízí velmi solidní výhry a to od pár stovek až do desítek tisíc korun každý den.

Ačkoliv je Tipface hlavně sociální síť a nabízí spíše služby k sázení jako sportovní zpravodajství, zákulisní informace a možnost sdílet své výhry, prohry, analýzy a informace, tak sázky bez vkladu a systém konceptu jako online hry s vývojem herního účtu? To tady skutečně ještě nebylo.

Každá výhra i prohra znamená posun a vývoj účtu. Celý systém Tipface je velmi propracovaný. Za výhry i prohry sbírá účet achievementy, které otevírají trezory skrývající různé odměny.

Každý účet roste, zvyšují se mu zkušenosti, hodnosti a za vývoj každý získá odměny. Vyzkoušejte také Tipface na www.tipface.com , který se po čtyřech letech vývoje vydal na hlavní verzi projektu a i přes drobné vývojové nedostatky, které tým EIT nadále odstraňuje, nabízí naprostou revoluci na českém trhu.

Tipface byl testován na verzi beta 4 roky. Samozřejmě vývoj obsahoval různé nedostatky i chyby, ale i tak se u většiny testujících zdál projekt jako revoluční.

Tento článek sponzorují

Tento článek zatím nemá sponzora. Buďte první!

Pod tento příspěvek můžete přidat vlastní odkaz jako reklamu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..