Tipface recenze – nový svět pro sázkaře?

Tipface recenze – nový svět pro sázkaře?

Sázet proti bookmakerům a za peníze je minulost. Na trh přichází Tipface. Na Tipface mohou sázkaři meřit síly proti sobě v turnajích na různé časové období a to úplně bez vkladu a hazardu. Stačí přijít na www.tipface.com, zdarma se zaregistrovat, natipovat a vytvořit si vlastní tiket, který si zdarma uloží. Pokud je tiket vítězný, nezvyšuje se zůstatek herního konta, ale výhra v podobě bodů putuje do žebříčku, který rozhoduje podle pozic o výši výhry. Turnaje nabízí velmi solidní výhry a to od pár stovek až do desítek tisíc korun každý den.

Ačkoliv je Tipface hlavně sociální síť a nabízí spíše služby k sázení jako sportovní zpravodajství, zákulisní informace a možnost sdílet své výhry, prohry, analýzy a informace, tak sázky bez vkladu a systém konceptu jako online hry s vývojem herního účtu? To tady skutečně ještě nebylo.

Každá výhra i prohra znamená posun a vývoj účtu. Celý systém Tipface je velmi propracovaný. Za výhry i prohry sbírá účet achievementy, které otevírají trezory skrývající různé odměny.

Každý účet roste, zvyšují se mu zkušenosti, hodnosti a za vývoj každý získá odměny. Vyzkoušejte také Tipface na www.tipface.com , který se po čtyřech letech vývoje vydal na hlavní verzi projektu a i přes drobné vývojové nedostatky, které tým EIT nadále odstraňuje, nabízí naprostou revoluci na českém trhu.

Tipface byl testován na verzi beta 4 roky. Samozřejmě vývoj obsahoval různé nedostatky i chyby, ale i tak se u většiny testujících zdál projekt jako revoluční.

Tags from the story
, ,
Written By
More from PR článek
Co je Home Staging?
Chystáte se na prodej vaší nemovitosti? Anebo uvažujete o pronájmu? Chcete dům...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *