Australská popová senzace „The Veronicas“ je zpět!

The Veronicas
Australská popová senzace "The Veronicas" je zpět!

Dvojčata Jessica a Lisa poslední roky tvrdě makaly, aby nás mohly překvapit novým, nadupaným albem, které vyšlo koncem minulého roku 2014. Tyhle, dřívě pop-rockové hvězdy, se zasloužily o svojí slávu již před 10 lety, když vyšlo jejich slavné „4ever“. Nejen, že pro tuto píseň byly natočeny 3 oficiální videoklipy pro svojí oblíbenost, ale umístila se na příčkách na 2 místě australských rádií a mohli jsme si jí vychutnat i ve filmu „Super náhradník“.

Ale ani po 3 letech se po nich neslehla zem a v rádiích jsme opět mohli poslouchat a nabažit se často hraných hitů jako je „Untouched“, „Take me on the floor“ a „Hook Me Up“.

The Veronicas
The Veronicas – Lisa a Jess

Co tedy můžeme očekávat tentokrát?

Stejnojmenné album „The Veronicas“ obsahuje 14 stylově odlišných písní. „Did You Miss Me (I’m Veronica)“, která se trochu podobá předešlé tvorbě, zajímavá „Line of Fire“ či „Sanctified“, pohodové a klidnější skladby jako „Born Bob Dylan“ a „Always“. Dále nesmím ani opomenout píseň „You and Me“, ve které vykreslují svůj sesterský vztah. Ani na tomto CD však nechybí break-up, či velmi melancholické a emotivní songy „Cold“, „Let me Out“, „You Ruin Me“.  Pokud máte chuť na něco tanečního a nabitého energií, tak doporučuji také zamilovanou „Teenage Millionaire“ a „Mad Love“, pravdivou „More Like Me“ nebo veselou „If You Love Someone“.

A pokud jste od těchto 30-letých dvojčat zatím nic neslyšeli, nesmíte promarnit šanci a nepodívat se na jejich posledně vydaný 3. singl „Cruel“.

Temný a vcelku depresivní text smíchaný s veselou hudbou. Nevšední, originální, chytlavé a hluboké. Proto se stala z tohoto alba mých favoritem č. 1.

Tags from the story
,
Written By
More from Luck@
Víte, jak pečovat správně o kudrnaté vlasy?
Být nositelem kudrnatých vlasů se někdy zdá jako prokletí. Ranní vstávání, kdy...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *