10 způsobů jak zvýšit svůj sex appeal

10 způsobů jak zvýšit svůj sex appeal
10 způsobů jak zvýšit svůj sex appeal

Přiznejme si to holky, někdy nestačí být jenom roztomilá a pěkná. Hlavně když už tě unavuje být vždycky taková ta ‚holka od vedle‘. S takovými myšlenkami tě taky možná napadá, jak zvýšit svůj sex appeal. Chceš, aby se za tebou kluci otáčeli a abys vyzařovala šarm a ženskost kdekoli, kde jen projdeš. Mám pro tebe dobrou zprávu. Pokud nemáš takové kouzlo v genech, není těžké se jej naučit, přesně jako kteroukoli jinou schopnost nebo dovednost. Musíš jen trochu trénovat. Tady máš pár kroků, kterými můžeš začít!

  1. Není to o tom, co máš na sobě.

Tak zaprvé – abys navenek vypadala sexy, musíš na sobě mít něco, v čem se cítíš pohodlně. Radikální změna stylu není řešením. Zadruhé – znám mnoho žen a dívek, které vypadají dobře i v mužských tričkách, pytlových svetrech nebo potrhaných džínách. Samozřejmě bys měla dbát na to, abys nevypadala neohrabaně. Ovšem nejdůležitější není, co nosíš, ale jak to nosíš. Zvol raději věci, které lichotí tvým atraktivním partiím (tím nemyslím jen zadek a výstřih) a zakryj ty části, které už tak atraktivní nejsou. Zbytek už je hlavně na tvém chování.

  1. Je červená tvoje barva?

Červená existuje, protože to má svůj důvod. Tato barva je spojena se sexualitou a vášní. Jak to můžeš využít? Červené rtěnky nikdy nevyjdou z módy. Červené nehty jsou také oblíbené, ať už mají jakoukoli velikost nebo tvar. Pokud ale červená není tvá barva, necpi ji zbytečně do svého šatníku. Přesto můžeš kdykoli oživit svůj outfit zářivě červeným doplňkem, to určitě zabere.

10 způsobů jak zvýšit svůj sex appeal
Červená rtěnka je trendy!
  1. Zdravá = sexy!

Během týdne tvrdě pracuješ a přes víkend tě čekají párty. Většinou toho moc nenaspíš a potom se divíš, když jsou tvé vlasy tenké, tvá kůže slabá a suchá, lámou se ti nehty a pod očima tě zlobí tmavé kruhy. To je dost daleko od vyzařování svého sex appealu. Vrať se zpátky na tu správnou kolej, ať to stojí, co to stojí. Snaž se dost odpočívat, jíst zdravé jídlo (hlavně hodně ovoce a zeleniny) a pořádně se během dnes hydratovat. Už za týden si všimneš změny. Zdravý vzhled je sexy!

  1. Vybuduj si sebedůvěru

Nikdo ti neuvěří, že máš vysoký sex appeal, když tomu nebudeš věřit ty sama. Sebedůvěra – to je to, co opravdu zvyšuje tvou atraktivitu. Sebevědomá chůze, postoj, pohled a gesta, to vše ukazuje, jak soběstačná žena jsi. Víš, co chceš, a jak si za tím jít. Žádný muž nebude schopen odolat. Pokud máš problémy se sebevědomím, snaž se najít důvod proč. Co na sobě nemáš ráda? Jak to můžeš změnit? Je dobré zapracovat na svých vnějších znacích sebedůvěry.

  1. Zapracuj na svém těle

Tento bod je vlastně úzce spojen s tím minulým, protože atraktivní fyzický vzhled opravdu pomáhá vytvořit si a zvýšit sexualitu. Není jednoduché se cítit sexy a sebevědomě, když doslova cítíš ta přebytečná kila na bříšku. A tak je shoď. Běž do posilovny, na jógu, navštiv bazén – cokoliv je tou správnou volbou. Ujisti se ale, že věnuješ pozornost každé části svého těla, ne jen těm, které potřebují dobře vypadat před muži.

  1. Udržuj oční kontakt

Tuto radu si nech hlavně pro moment, kdy budeš chtít zapůsobit na určitou osobu. Měla by ses mu dívat přímo do očí (ale ne děsivým způsobem). Přímý a pevný pohled do očí v nich vzbuzuje nejistotu, ale také touhu. Neukážeš tím pouze svůj zájem. Předvedeš také svou výdrž a to, že máš ten správný magnetizující efekt, na který muž jen tak nezapomene.

10 způsobů jak zvýšit svůj sex appeal
Oční kontakt je velice důležitý!
  1. Tancuj, tancuj

Naučit se ovládat své tělesné pohyby je tady klíčové. Když při tanci vypadáš ladně a pružně, je to hodně sexy. Nejisté pohupy a divná gesta jsou naprostým protikladem. Takže pokud potřebuješ hodiny tance, běž do nich. Také nezapomeň na svoji řeč těla. Určitě ti sem tam přijde vhod, když budeš znát takové ty jemné signály rukou, vlasy, krkem nebo celým tělem. Nikdy to neuškodí!

  1. Trénuj svůj sexy hlas

Není nic atraktivnějšího, než žena s mírně hlubokým, hudebním hlasem. Zapracuj na té pravé tónině. Tvůj hlas by neměl být příliš hlasitý ani příliš skřípavý. Hluboký hlas přidá tvému vzhledu záhadnost a zvedne tvůj sex appeal. Je také důležité naučit se svůj hlas kontrolovat. Měl by znít jemně a netřást se, ani když jsi nervózní. Hlas je také znakem sebedůvěry. A tak se ujisti, že tě nikdy nezklame.

  1. Vyber tu správnou vůni pro svůj sex appeal

Nehledej tu nejdokonalejší, která existuje. Vyber si takovou, která dokonale sedí tobě. Parfém by měl ladit s tvou přirozenou vůní, ale nepřidávat jí příliš aroma. Tvá vůně by hlavně měla sedět ke tvému stylu. Také se zamysli, čeho chceš svou vůní dosáhnout. Některé přidávají něhu a smyslnost, jiné z tebe vyzáří nezkrotnou vášeň a budou usilovat o zkrocení dobrodružné stránky. Musíš jednoduše najít tu pravou vůni pro sebe. A vyplatí se investovat!

  1. Buď vášnivá pro svůj život

Sex appeal není jen vzhled. Je to postoj. Lifestyle. Je to o tom, jak žiješ svůj život a jak se cítíš. Takže buď vášnivá pro to, co děláš, ať už jde o kariéru nebo hobby. Buď emocionální. Buď otevřená novým dojmům. Udržuj si energii na tom nejvyšším levelu a zapomeň na apatii a lhostejnost. Miluj sama sebe a to, co děláš. Nic totiž nezůstane nepovšimnuto!

 

Written By
More from Therese
10 tipů jak jíst zdravě
Naučit se jíst zdravě – to je něco, co zajímá mnoho lidí....
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *