10 věcí, které běžně děláme (Nebo neděláme?)

10 věcí, které neděláme.. nebo děláme??
10 věcí, které neděláme.. nebo děláme??

Už jste se slyšeli říkat “ né, já bych tohle nikdy neudělal“ , a přitom jste experti v dělání jistých věcí, o kterých se nemluví? V kolika případech se tedy najdete???

1. Jak že se to vlastně jmenuješ??

Už se to určitě stalo i vám. Potkáte někoho nového (práce, párty, kamarád kamaráda…) a po představení si jeho jméno pamatujete sotva pár sekund. Trapná situace nastává tehdy, máte li tu osobu oslovit… „Hele poslyš“, „No,ty“ … Jakou máte tedy možnost??? zeptat se znovu a doufat, že to nebude takový trapas.. Dobrý začátek 🙂

2. Chutná ze země, chutná?

Pravidlo 5 sekund?? 10 sekund?? Koho to vlastně zajímá, že? Když vám na zem spadne kus dobroty, po které toužíte celý den, tak ji jednoduše zvednete, ofoukáte a vše i s breberkama sníte. Dobrou chuť 🙂

Něco spadne? žádný problém...
Něco spadne? žádný problém…

3. Je libo použité ponožky?

Na světě existuje mnoho fetišistických choutek. Jednou takovovou choutkou jsou i použité ponožky, které nám vlastně nevadí svou mnohdy odpudivou vůní tolik, abychom si přivonili a následně si je zpátky nasadili.

4. Cooo ?

Copak jsi to zrovna řekl??? jo tohle, aha… nevadí, stejně se tě zeptám znova… „Cooo?!“ Tento iritující zvyk jistě mnoho z nás běžně používá, aniž bychom si to kolikrát uvědomili..

5. Televize plná jídla

Honí vás často mlsná, ale nevíte, co si dát?? Pak jistě znáte velice dobře momenty, kdy celou věčnost koukáte do lednice na jídlo, které je v ní, než se rozhodnete, co si vlastně dáte. Nespěchejte, jen se koukejte 🙂 Stejně si nakonec ani nic nedáte.

6. Telefonní procházka

Jste milovníkem dlouhých hovorů? Co všechno při těchto hovorech děláte??? Já osobně chodím sem a tam po celou dobu telefonátu. Je to divné?? Tak se zamyslete, co vlastně děláte vy 🙂

Telefonní procházky jsou jen jedním z mnoha zlozvyků při hovoru
Telefonní procházky jsou jen jedním z mnoha zlozvyků při hovoru

7. Nůž se neolizuje!

Rodiče nám už od dětského věku říkávali, že nůž se neolizuje. Je to přeci neslušné! Jak moc tohle mluvené pravidlo působí neslušně vám?? Asi ne dost, když si sem tam líznete 🙂

8. Chci, ale nechci

Nabízí vám váš kamarád kousek dobroty, kterou očima hltáte ? V duchu si ji vychutnáváte na tisíc způsobů, ale nakonec stejně odmítnete… proč??

Chceme, ale přesto si nevezmeme..
Chceme, ale přesto si nevezmeme..

9. Nemám pravdu? nevadí, stejně ji mám

Jste dominujícím člověkem, který musí mít pravdu vždy a ve všem?? Pak jistě víte, že pro svůj vnitřní klid si kolikrát nalháváte, že pravdu máte, ikdyž ji opravdu nemáte. Nestačí vám tento pocit?? No nevadí… Najít si vlastní způsob pravdy a přeformulovat ji, abyste nakonec vyšli jako vítěz a ostatní jako ňoumové taky jde.

10. Mně můžeš věřit!

Vyslyšíte „TOP SECRET“ tajemství  a slíbíte, že to nikomu dalšímu neřeknete. S tajemstvými se ale žije těžko, že? Ruku na srdce , jak dlouho udržíte jazyk za zuby?

Jak dlouho u vás zůstane tajemství opravdu tajemstvím?
Jak dlouho u vás zůstane tajemství opravdu tajemstvím?

Kterým zlozvykem vynikáte vy??

Tags from the story
,
Written By
More from Lucie
Nezavírejte oči, braňte se násilí!
Dnešní svět je plný nástrah, nebezpečí a násilí. Lidé už nejsou takoví,...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *