Chytré aplikace pro řidiče

Aplikace pro řidiče vám ušetří vaše peníze.
Aplikace pro řidiče jsou dostupné ve verzi zdarma.

Jste řidičem? Pak by vám jistě ve vašem mobilním telefonu neměla chybět menší výbavička v podobě chytrých aplikací, které vás mohou ušetřit od zbytečných pokut, ztracených bodů zbytečně utracených peněz za dražší benzín či naftu a dále také od zabavení řidičského průkazu. A co je na tom nejlepší je to, že všechny tyto užitečné aplikace pro řidiče jsou dostupné zdarma.

Pumpdroid

Jestli se mnohdy ocitáte v problému, kdy zasednete za volant a zjistíte, že vás stav nádrže je takzvaně k pláči, aplikace Pumpdroid je právě pro vás. Proč? Tato aplikace dokáže vyhledat všechny čerpací stanice v okolí, ve kterém se nacházíte a aby toho nebylo málo, můžete si vyhledat právě tu stanici, která vám nabídne nejlevnější benzín či naftu.

Všechny údaje, které se nacházejí v Pumpdroidu aktualizují obyčejní řidiči, kteří v daném místě tankovali. Tím máte zaručeno, že ceny jsou většinou aktuální a po přijetí na čerpací stanici se nebudete divit, že cena je vyšší než byla uvedena v aplikaci. V případě, že by se však nějaká chyba našla, můžete v Pumpdroidu ceny aktualizovat pro ostatní.

Policejní radary Česko

Pokud zrovna nemáte tolik peněz, že byste je mohli rozdávat, doporučuji vám si stáhnout tuto aplikaci zvanou Policejní radary Česko, která vás upozorní na všechny radary nacházející se na českých silnicích. Aplikace je zdarma a pokud si ji stáhnete, zaručuji vám, že pokuty za překročení rychlosti vám již hrozit nebudou a ušetříte tak značné množství peněz.

A pokud byste náhodou někdy narazili na radar, který v mapě ještě není zaznačen, není nic jednoduššího než jej do mapy zaznačit a ostatní řidiči již o něm budou vědět.

Alkohol kalkulačka

Ještě stále nejste vlastníkem alkohol testeru a tak nikdy nevíte, zda byste ještě po včerejší párty něco nenadýchali? To může být pro vás velkým problémem, protože díky své nejistotě pak nemůžete zasednout za volant bez zbytečných obav.

Dnes však váš problém můžete jednou pro vždy vyřešit s aplikací Alkohol kalkulačka, která vám umožní na časové ose zadávat alkohol, který jste vypili a dle toho vám poté bude vypočítán čas, který značí to, že byste ještě stále neměli řídit, jelikož by byla možnost, že se ve vašem těle stále objevuje značné množství zbytkového alkoholu.

Aplikace vám však samozřejmě nemůže zarušit stoprocentní funkčnost i přes určitá nastavení, které provedete a tak bych ji spíše využíval jen pro orientační vyhodnocení vašeho stavu.

Závěr

Určitě si najděte čas a nezapomeňte si tyto chytré aplikace stáhnout, věřte že rázem pro vás bude vše jednodušší než bylo doposud a z vaší kapsy se již peníze ztrácet nebudou.

More from Michal Kubátko
Tlačítko repeat na YouTube
YouTube je populární video server, který denně používáme na svých počítačích, mobilních...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *