iPhone návody #1

Návody, které se vám mohou hodit.
Užitečné návody pro iPhone.

Mobilní telefon iPhone vám toho nabízí opravdu mnoho a bylo by škoda neznat všechny možnosti, které se vám nabízí. Sledujte tedy naše iPhone návody, kde vám budeme vždy podrobně popisovat jak nastavit váš iPhone, abyste z něj dostali maximum.

Jak vytvořit složku

Jestli se vaše plocha v mobilním telefonu iPhone stává doslova skladištěm desítek a desítek ikon, pak nastal ten správný čas na pořádek, který můžete vykonat promazáním některých aplikací, které ke svému životu nepotřebujete nebo můžete vytvořit pro jednotlivé aplikace složky.

Jednoduchý návod na tvorbu složky

V případě, že jste zvolili druhou variantu, mohu vás potěšit. Vytvoření složky v iPhonu je mnohem snadnější, než byste mohli očekávat. Celá věda spočívá v tom, že přidržíte ikonku tak, jakoby jste ji chtěli smazat a následně, jakmile se vám u ni ukáže křížek, přetáhnete ji na ikonku druhou.

Jak přejmenovat složku

Název složky je vygenerován automaticky a to se nemusí líbit každému z vás. Proto vám zde popíšeme i způsob, jak si složku přejmenovat.

Otevřete složku -> přidržte prst na názvu složky -> klikněte na křížek -> pojmenujte složku dle libovosti.

S tímto návodem již nikdy nebudete mít ve vašem iPhonu nepořádek.

Upozornění na hovor a zprávu přes led diodu

Říkáte si, že iPhone chybí jedna jediná věc, kterou u ostatních mobilních telefonů většinou snadno najdete a to přesněji upozornění na příchozí hovor či zprávu? To se však mýlíte, iPhone vám tuto funkci totiž dokáže nabídnout, jen jej budete muset dobře přednastavit.

Jak na upozornění přes led diodu?

Pokud se vám často stává, že jakmile dojdete z práce nebo školy, věčně zmeškáváte hovory či zprávy, protože vždy si zapomenete zapnout vyzvánění, pak je pro vás nejlepším řešením mít neustále zapnuté upozorňování na hovory či sms zprávy a emaily přes led diodu na zadní straně iPhonu, které je natolik silné, že zkrátka i s tichým režimem, žádnou událost dějící se na vašem telefonu nepřehlédnete.

Nyní už ale k věci. Vše se dá nastavit zde: Nastavení -> Obecné -> Zpřístupnění -> Výstrahy bleskem LED.

Toto nastavení funguje opravdu skvěle a mnohdy, když máte telefon v kalhotách, blikající světlo je natolik silné, že i přes vypnuté vyzvánění a určitou vrstvu oblečení, si dokážete všimnou příchozího hovoru, zprávy nebo emailu.

Něco na závěr

Dnes jsme si tedy řekli pár rad, které vám pomůžou nepřehlédnout na vašem mobilním telefonu žádnou důležitou událost typu SMS, Emailu či hovoru a dále jsme se dozvěděli, jak si vytvořit složku, která nám umožní si udržovat v našem iPhonu pořádek.

V dalším článku si prozradíme, jak si prodloužit výdrž baterie na iPhonu a jak zajistit to, aby se náš iPhone rychleji dokázal nabít.

More from Michal Kubátko
Voda s citrónem a její blahodárné účinky
O tom, jak důležité je dodržovat pitný režim jsme si již řekli...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *