LISCA SELECTION, Troufáte si?

LISCA SELECTION, Troufáte si?

Také jste si někdy pořídila body, sportovní top nebo podprsenku, kterou by jste nejraději všem ukazovala? Hezké prádlo již nemusí být pouze intimní záležitostí, stále častěji se totiž stává hlavní součástí outfitu. Ze sáček často vykukují sporovní topy, body či tílka. Výrazným detailem se také stávají detaily na podprsenkách, které vykukují za krkem nebo pod zadními výstřihy letních topíků. 

Zaměřte se na detaily a buďte troufalejší. 

SE SAKEM

Krajkové body nebo top můžete kombinovat se sukní nebo kalhotami, navrch si vzít jen elegantní sáčko – a jste připravena na slavnostní nebo módní akci, kde rozhodně nezůstanete bez povšimnutí.

Lisca Selection Forever

HOLÁ ZÁDA

Tílka nebo šaty s odhalenými zády nemusí nutně znamenat, že pod ně nepatří podprsenka. Využijte této příležitosti k ukázání modelu podprsenky, který má zajímavou zadní stranu, třeba ve tvaru krajkového motýla nebo květinových detailů.

Lisca Selection  Forever

PRŮSVITNÁ HALENKA

Pokud je vaše letní halenka lehce průsvitná, zkombinujte ji se zajímavým prádlem. Tento trik používají již několik let pařížanky, které kombinují bílé halenky s černým zajímavým prádlem. Troufalá nedbalá elegance je na světě.  

www.lisca.cz, instagram @lisca.cz

Written By
More from PR článek
Tipface recenze – nový svět pro sázkaře?
Sázet proti bookmakerům a za peníze je minulost. Na trh přichází Tipface....
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *