Koenzym Q 10: bojovník s vráskami

Koenzym Q 10
Koenzym Q 10: bojovník s vráskami

Koenzym Q 10 je svým složením podobný vitamínům. Lidské tělo tak pomocí něj zajišťuje buněčné procesy díky energii a funguje. Přijímáme ho potravou, ale produkován je i naším organismem. Úkol koenzymu Q 10 je jasný – dodává energii a některé obranné procesy. Buňky lidského těla jsou tak posíleny na buněčné a enzymatické úrovni.

Q 10 je v buněčných mitochondriích energií, kterou naše tělo využije. Tento transformační systém je v těle důležité budovat a posilovat i zvenčí. Tím, že si pořídíme kvalitní kosmetiku s koenzymem Q 10, budeme vypadat mladší a svěží.

Koenzym Q 10 v těle odstraňuje volné radikály a stabilizuje buněčnou stěnu. Srdce tak pracuje na vyšší výkon. V určitém věku nás ženy ohromí tím, že tlumí dopady únavy a celkové vyčerpanosti organismu. Svalová vlákna koenzym Q 10 také potřebují.

Aktivní látky koenzymu Q 10 jsou vzpruhou pro pleť

koenzym Q 10
Koenzym Q 10: bojovník s vráskami

Je vám více než 35 let? Měla byste začít uvažovat o krému na první vrásky, které jsou zatím jemné textury a nejsou patrné na první pohled. Mikroskopické vrásky se ovšem mohou začít vrývat a tvořit tak hrubší textury, které budou těžší odstranit.

Nestyďte se používat krém proti vráskám ve věku, kdy si myslíte, že ještě není potřeba.

Kvalitní krém poznáte i tím, že je nažloutlé barvy, pokud koenzym Q 10 skutečně obsahuje. Je zároveň i detoxikací a léčebnou kúrou pro naše tělo.

Pleť se zlepší, bude lesklejší a přirozenější, obnova pokožky tak bude urychlena. Ženy se potýkají se suchou zhrubělou kůží, která je matná a bez života. Schází jim koenzym Q 10, který je potřeba tělu po 35. roce věku dodávat.

Péče o pokožku s koenzymem Q 10 tak důsledně dbá o regenerační procesy v noci, ale i přes den. Vyrábějí se nejen krémy, ale i odličovače make upu a tělová mléka. Omládnete a rozdíl pocítíte. Nebojte se jít do nové kosmetické řady, která obsahuje koenzym Q 10.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Darkon
Živnostníci a důchod
Zatímco běžné zaměstnance otázka penze nijak zvlášť netíží, tak živnostníci jsou zcela...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *