Tetování na nehty – jak na to

tetování na nehty
Tetování na nehty – jak na to

Netradiční zdobení nehtů s sebou přináší spoustu výhod, jak se ve společnosti blýsknout. Není to tedy doslova pravé tetování, jsou to v podstatě samolepky na nehty, které se hodí na různé podkladové laky, aby jim propůjčily ten správný šmrnc.

Tetování na nehty koupíte v papírnictví, ale i v některých hračkářstvích. Určitě se poohlédněte i po e-shopech, které toho také nabízejí spoustu. Jejich výhodou je i fakt, že samolepky nakoupíte z pohodlí domova s veškerým příslušenstvím.

Pokud tedy toužíte po neotřelých nehtech, které budou vypadat jako ze žurnálu, snadnými kroky se s námi k takovým nehtům dopracujete.

Jednotlivé kroky pro vaši vysněnou tetováž nehtů

tetování na nehty
Tetování na nehty – ukázka

Tetování, které tedy už máte zakoupené, nastříhejte podle velikosti vašich nehtů. Odpovídající velikost je důležitá. Nehty musí být předem připravené, takže pokud je máte ještě se starou vrstvou laku, nebude to vypadat pěkně. Je dobré si nehty odlakovat a nalakovat znovu. Než tak učiníte, je dobré ještě na nehty nanést vyživující lak.

Dále si zkuste, jak budou vaše nové samolepky vypadat na podkladovém laku. Šablonky si přiložte k laku a vidíte, jestli k sobě barvy pasují či nikoliv. Určitě nic nezkazíte bílou, ta půjde k decentním, ale i extravagantním samolepkám. Je totiž univerzální. Nebojte se ani pastelových tónů a podzimních barev listí. K nehtům tak sladíte celý outfit.

Po zaschnutí laku přistupujete k dalšímu kroku, kterým je samotné tetování nehtů. Odstraníte ochrannou fólii, tetování přiložíte na nehet a vatovým tamponkem s vodou jemně přitlačíte k nehtu. Od nehtu tetování odlepíte, až když dostatečně nasákne vodou.

Finální úprava

Konečnou verzí úpravy, které se zřejmě nevyhneme, je i přebytečné odstranění laku na prstech (postačí vám vatová štětička s odlakovačem na nehty). Je také dost možné, že samolepka bude někde přečnívat, pokud jste se netrefila přesně na místo, kam jste původně chtěla. Opatrně jí odtrhněte, abyste neponičila vzor, který máte na nehtu. Průhledný lak, který je konečným výsledkem se přetře přes podkladový lak s tetováním a dodá mu lesk.

Written By
More from Darkon
Kolagenové injekce: opravdu jsou účinné
Trápí vás vrásky? Zatočte s nimi jednou provždy! Kolagenové injekce jsou opravdu...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *