Očekávaná seriálová pokračování 2015-2016

The walking Dead
The walking Dead

Těšíte se na seriálová pokračování Game of Thrones, The walking Dead, či Sherlocka? tak si přečtěte, co vás možná čeká!

Game of Thrones/Hra o trůny

Sedm království Západozemí. Každý má právo na trůn, každý se prohlašuje za právoplatného dědice a pána  a každý se chce pomocí různých  intrik dostat až na samotný vrchol. Takových bylo 5 řad seriálu Game of Thrones. Konec 5 řady nám nabídl hned několik něočekávaných scén, díky kterým se rozpoutaly spekulace po celém světě.

V posledních minutách závěrečné epizody jsme mohli vidět zavraždění Johna Snowa. Nikdo tomu nechce uvěřit. Spekuluje se o jistém oživení, ale kdo ví? Pár minut před tím, se nám naskytla scéna Lady Sansy a Theona Greyjoye, kteří ruku v ruce skáčou z hradeb Zimohradu. Zachrání je snad nějaká síla, která nedovolí, aby se zabili pádem z hradby? A jak je to s „otcem roku“  Stannisem Baratheonem, který, jak jsme všichni viděli, byl nejspíše zabit Brienne? Proč bylo této scéně věnováno tak málo pozornosti, narozdíl od všech ostatních, kde bylo jasně vidět ono zabití?

Přesuneme se k ženským hrdinkám. Daenerys Targaryen byla v posledním díle zachráněna svým „ztraceným“ drakem Drogonem, který ji odnesl téměř do spárů záhadných divokých jezdců. Bude mít snad v další epizodě novou armádu??

Většina fanoušků měla jistě velice dobrý pocit  ze scény, kdy nenáviděná Cersei prošla „procházkou hanby“ (Walk of Shame) napříč celým Královským přístavištěm. O jejím nahém těle se spekulovalo velice dlouho. (pozn. na tuto scénku měla Lena Headey skutečně dabérku a to vše díky jejímu těhotenství) Jaká bude tedy pomsta od zlomyslné Cersei v další řadě?

Takže co nás čeká nyní?? Knižní předlohou si jistí být v žádném případě nemůžeme. Nebylo tomu tak ani v minulých sériích. Nezbývá, než jen čekat…. Jak dlouho?? Do jara 2016

připomeňme si 5 sérii 🙂 a těšme se na nový trailer !

The Walking Dead/Živí mrtví

Zemi se prochází týpci toužící jen pro lidském mase a krvi. Epidemie se šíří každým kousnutím a není lék. Skupinka přeživších v čele s policistou Rickem putuje z místa na místo, od zombie k zombie a snaží se přežít každý jejich den.

Poslední minuty závěrečného dílu 5 série The Walking Dead nám nabídly scénu, kdy Rick, potřísněný krví zastřelil Petea, který ve svém chorobném stavu zavraždil Michonninou katanou manžela Deany, která byla v čele městečka Alexandrie. Již před tím se skupinka v Alexandrii potýkala s řadou problémů, jedním z nich byl právě Peate. Rick byl přesvědčený, že Alexandrii převezme silou, aby naivní obyvatelé v ní ochránil. To se mu bohužel (díky Michonn) nepodařilo a Rick zůstal na „samotce“. Díky smrti Deanina manžela se zdá, že e věci hodně rychle změní. Ale kdo ví?

Jedním z více akčních momentů byl ten, ve kterém byl diváky zbožňovaný Daryl spolu s Aaronem v obležení hordy zombie. Oba byli zachránění potulným pěšákem, nám ne tak neznámým Morganem, který skupinku již delší dobu sledoval. Sám Morgan měl tu čest setkat se s „Vlky“. Tato sekta, či skupina, má své tajemství, které nebylo úplně odhaleno. Konec 5 série ale naznačuje, že se s nimi ještě setkáme a nejspíše budou hrát i klíčovou roli. Že by nakonec napadli i Alexandrii??

Tak jak je Daryl milovaný, tak byl kněz Gabriel, zbabělec, nenáviděn. Díky Sashe, která sama trpěla kvůli ztrátě bratra, a Maggie, našel opět klid a mír v duši. Snad se nám zase v další sérii nezblázní a nenapadne ho pustit do Alexandrie více zombie.

Takže jak to teda bude? Co bude s Alexandrií, s novým členem, i se skupinkou fanatiků, kteří naše přeživší ohrožují ? to všena podzim 2015!

Malá upoutávka – season 6

https://www.youtube.com/watch?v=cKFKDYYdaEo

Sherlock

Briliantní detektiv stvořený Sirem Arturem Conan Doylem. Sherlock je „miniseriál“ zasazen do v 21. století. Legendární detektiv Sherlock ( Benedict Cumberbatch – pozn: gratulujeme k narození syna) spolu se svým věrným přítelem Watsonem ( Martinem Freemanem ) řeší záhadné případy v prostředí Londýna.

Jak jistě víte, poslední díl přinesl řadu nečekaných zvratů. Okouzlující Marry, manželka doktora Watsona, se ukázala jako osoba s tmavou minulostí, která celou dobu všem lhala, a která má problém s jistým Charlesem Augustem Magnussenem, který vlastní velice citlivé informace snad o každé osobě. Nic netušící Watson je se Sherlockem vystaven nebezpečí, do kterého je zapletena i Marry. Sherlock pomůže zachránit manželství Marry a Johna.  V situaci, kdy si sám neví rady, rozhodne se obětovat se a neporazitelného Magnusse zastřelí. Ve finále je odvezen letadlem do jiné země, ale hned po pár minutách ho Londýn znova potřebuje zpátky.

Na pokračování Londýnského seriálu Sherlock si ovšem musíme ještě chvíli počkat. Samotné natáčení započne až na jaře 2016.

Kdo jen se to v další sérii vrátí ? 🙂

 

Written By
More from Lucie
Tanec – vášeň, která pohltí
Co se Vám vybaví pod pojmem „tanec“ ? Možná nic, možná pošlapané...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *