Oddechové hry pro iOS #1

Oddechové hry po práci a škole vám pomůžou, dát se do klidu.
Po práci či škole jsou oddechové hry nejlepší!

Často jste ze školy či práce natolik unaveni, že nemáte náladu hrát hry, kde musíte dlouho přemýšlet před každým krokem co uděláte? V tom případě zkuste oddechové hry Qubies a 1010!, které jsou jednoduché na pochopení a pomůžou vám vyplnit nudnou chvíli ve vašem dni.

Oddechové hry Qubies a 1010! jsou zdarma ke stažení v iStore, kde na vás čeká také hromada dalších her z kategorií jako jsou např. logické hry a postřehové hry. Stačí si jen vybrat kategorii, která vám padne nejvíce a můžete si na vašem iPhone nebo iPadu užít spoustu neomezené zábavy, která vás jen tak neomrzí.

Qubies

Hra na způsob Tetrisu.
Qubies je zkrátka hra, která se hodně podobá legendárnímu tetrisu.

Jednoduchá hra Qubies vám nabídne spoustu zábavy zdarma na váš iPhone či iPad. Těšit se můžete na herní plochu, kde budete uspořádávat jednotlivé objekty, tvořené z barevných kostiček.

Hra je velmi podobná legendárnímu tetrisu, ale pravidla jsou zde zdaleka jiné. Na rozdíl od tetrisu, kde je důležité jednotlivé objekty skládat do sebe, aby se pročistila herní plocha, tak u Qubies je důležité hlavně spojit vždy tři a více kostiček se stejnou barvou dohromady.

To se může nyní zdát jako jednoduchý úkol, ale věřte, že než si zvyknete na samotné ovládání hry, bude pro vás plnění tohoto „jednoduchého“ úkolu takzvanou noční můrou.

Klikáním na obrazovku, měníte polohu objektů a uspořádání barev dle vlastních potřeb. Tahem doleva a doprava pak měníte směr a tahem dolů zrychlíte celý pád.

Hra končí stejně jako u tetrisu tehdy, když na herní ploše není jedno jediné místo pro uložení nových objektů. Poté se vám zobrazí tlačítko s možností opakování hry a nabídka pro získání placené verze Qubies s výhody.

1010!

Oddechová hra, která vás nudit nebude.
Skvělá oddechová hra pro každého.

Hledáte hru, která vás zabaví? Nechcete trávit dlouhý čas chápáním samotné hry? Pak je hra 1010! pro iOS tou správnou volbou pro vás! Tato hra vám umožní na herní ploše o rozměrech 10×10 polí si užít plno zábavy, která vám bude nejspíše připomínat časy legendární hry Tetris, kterou v dětství hrál snad každý z nás.

Proč Tetris? Protože stejně jako v tetrisu na vás bude čekat čtvercová herní plocha neboli síť, do které budete umísťovat různé objekty, tvořené ze čtverců tak, aby zapadali jednotlivě do sebe. Jestliže, se vám povede zaplnit horizontálně či vertikálně jakoukoliv řadu, herní plocha se pročistí a budete tak mít opět spoustu místa pro vkládání nových objektů a navyšování vašeho skóre.

Pokud jste vlastníkem účtu na facebooku, můžete se do hry přihlásit právě přes váš účet, a soupeřit tak se svými přáteli. Není to však nutností, a proto bude jen na vás a vašem rozhodnutí, jestli budete chtít hrát tuto hru pouze pro zábavu nebo budete chtít vše sdílet s přáteli a soupeřit s kamarády o to, kdo bude mít vyšší skóre.

Tags from the story
, , , ,
More from Michal Kubátko
Logické hry pro iOS #2
Po předešlém článku Logické hry pro iOS #1 vám zde přináším pokračování,...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *