Jak vyzrát na sázkové kanceláře a vydělat balík?

Jak vyzrát na sázkové kanceláře a vydělat balík?

Sázkové kanceláře denně vstupují do života milionů lidí. Někteří navštíví kamennou pobočku, jiní zase upřednostňují sázení online z pohodlí domova. Cíl všech sázkařů je však stejný. Vydělat peníze. Ale jak na to? Jak nebýt jedním z davu, který peníze pravidelně prohrává a vítězí pouze sporadicky? V tomto článku se s vámi podělím o několik rad, jak na to!

1. Vyberte si sportovní odvětví

Sázejte na sportovní odvětví, kterému rozumíte. Nespoléhejte na náhodu a věnujte se ideálně jednomu, dvěma sportům. Ale za to dopodrobna. Příkladem může být, jako v mém případě, fotbal. Ten je navíc, stejně jako například hokej, tak obsáhlý, že jej nelze pojmout celý. Proto opět platí – zaměřte se na jednu nebo několik málo soutěží, kde budete znát každý tým, každého hráče, a budete se orientovat v statistikách.

2. Kvalitní zdroj informací

Zde plynule navazujeme na 1. radu. Je důležité vědět, kde nabýt potřebné informace. Když už jsem zmínil moje zaměření, mým cílem bylo na začátku mé cesty najít kvalitní fotbalový magazín. Dobře utříděné, přesné a hlavně objektivní informace jsou dobrým základem k utvoření následné analýzy, ze které vaše tipy na fotbal musí vycházet. Sázet bez systému se nevyplácí a v drtivé většiny případů z toho těží právě a pouze sázkové kanceláře. A to platí jak v případě fotbalu, tak i hokeje, tenisu, házené, kuželek i všech dalších sportů.

3. Zůstávejte v obraze

Správný sázkař musí být pořád v obraze a sledovat aktuální dění. Pokud tento bod opět vztáhneme na fotbal, znamená to 2x ročně bedlivě sledovat fotbalové přestupy. Kromě toho samozřejmě neustále registrovat disciplinární tresty, zranění a v neposlední řadě formu jednotlivých hráčů a týmů.

4. Důvěřuj, ale prověřuj

Buďte sami sebou a zakládejte si na trpělivosti. Jedině ta vám přinese kýžené ovoce. Různá poradenství vydělávají velké peníze na klientech v oblasti sázení online. Ti jim většinou věří slibná hesla o milionových ziscích hned během prvního roku sázení. Na to však pozor. I největší sázkařská esa si musel svoje postavení zprvu tvrdě vypracovat.  Hlavně neztrácet hlavu.

Nejen sázkové kanceláře čas od času uveřejňují na svých webech tipy na zápasy zdarma. Jednou z nich je i sázková kancelář Fortuna. Jedná se povětšinou o výběr třech, čtyřech zápasů s výhodnými kurzy, které se vyplatí přidat na tiket.

Zmíněné rady vám úspěch v sázení nezaručí. Pomohou vám ale vyvarovat se základních chyb, kterých se lidé při sázení dopouští.

Hodně štěstí!

Written By
More from Mr haly
Las Vegas – nejnovější luxusní kasíno v městě hříchů
Vydejte se na cestu do Las Vegas Strip a budete mít možnost...
Čtěte více
Join the Conversation

1 Comment

  1. says: payou

    Tak to by mě nenapadlo 😀 Od ted už pojedu ty miliony!!

    Ne, vážně.. To, co je v tom článku ví snad každý, ale nikdo neovlivní, co se děje na hřišti.. Jedině kapříci.. Až budete mít kontakt na ověřený podplacený zápasy, tak napište článek: JAK VYZRÁT NA SÁZKOVÉ KANCELÁŘE A VYDĚLAT BALÍK?

    Spamu zdar

Leave a comment
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *