Prodej nemovitosti v době koronaviru – jak na to?

Prodej nemovitosti v době koronaviru - jak na to?

Obáváte se, že se prodej vaší nemovitosti kvůli současné krizi výrazně ztíží? A je vůbec právě teď vhodná doba prodat nemovitost? 

Krize mohou mít různé důsledky, vždy však přináší nejistotu a strach. Podle toho, jak se bude situace kolem koronaviru dále vyvíjet, se může realitní trh buďto propadnout, anebo naopak rychle naroste těch, kteří budou chtít nakoupit, dokud mají relativně slibnou příležitost. V tuto chvíli změna na trhu s nemovitostmi není zvlášť výrazná – skutečný dopad se projeví až časem.

Prodat teď nebo ne?

Fungování realitního trhu možná trochu zpomalilo, zatím se ale rozhodně nezastavilo. Mnoho lidí se obává výrazného propadu cen – v tuto chvíli podobnou změnu neočekáváme. Prodeji vaší nemovitosti nic nebrání. Pokud se k tomuto kroku chystáte už dlouho, není proč ho odkládat – spíše naopak. Situace se vždy může nárazově změnit, i když se v tuto chvíli jeví vcelku stabilně, takže zbytečné váhání s prodejem vám nic nepřinese.

Jak při prodeji postupovat?

Nemovitost můžete prodávat i sami bez realitní kanceláře – omezíte tak osobní kontakt a navíc nebudete muset platit vysokou provizi.

Realitní samoobsluha vám pomůže nemovitost rychle a výhodně prodat bez realitky, aniž byste se museli potýkat s realitními kancelářemi, či nevyžádanými zájemci. Ty můžete kontaktovat v době, kdy vám to bude vyhovovat.

Co pro to udělat? Základem je správné nastavení ceny nemovitosti a příprava kvalitního inzerátu s dobře zpracovanými fotografiemi. Pak už stačí jen vyplnit do formuláře na webu váš e-mail, vložit připravený inzerát a můžete začít inzerovat až na 50 realitních serverech – bez nutnosti platit provizi a s veškerými výhodami.

Tags from the story
Written By
More from PR článek
Na dovolenou s angličtinou
Udělat si v dnešní hektické době čas na jazyky, to je pořádná výzva....
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *