Na jaké platformě si Far Cry 6 nejvíc vychutnáš

Napětí, adrenalin a emoce stříkající proudem na každém kroku. To je Far Cry. Akční střílečka, která spatřila světlo herního světa v dílně společnosti Ubisoft na jaře roku 2004. A protože hráče tenkrát dost chytla, postupně se dočkala i dalších pokračování. Od roku 2004 přibylo 5 dílů a ten zatím poslední, Far Cry 6, si můžeš dneska zahrát klasicky na PC i na herních konzolích. O čem vlastně je a na které platformě si hru užiješ nejvíc?

Staň se karibským bojovníkem za svobodu

Vítej ve slunném Karibiku. Na ostrově Yara tě však žádná dovolenková pohodička nečeká. Zrovna tady totiž zuří revoluce. Diktátorský prezident Antón Castillo vládne Yaře tvrdou rukou a na převzetí moci se snaží připravit i svého třináctiletého syna. Obyvatelé si to ale konečně přestanou nechat líbit. Vzbouří se a pustí se do boje za lepší zítřky. A ty se samozřejmě musíš přidat k nim.

Hlavní hrdina, Dani Rojas, jehož osud budeš mít ve svých rukou, má totiž s Castillovou krutovládou bohaté zkušenosti. Na Yaře vyrůstal, a tak mu motivace k boji za lepší život na ostrově rozhodně nechybí.

Užij si Far Cry multiplayer

I když je hra primárně střílečkou, určitě si na ostrově Yara užiješ i jiné aktivity. Můžeš si odemknout a řídit jakékoliv vozidlo tě napadne, nebo se jen tak toulat ostrovem a vychutnávat si krásy Karibiku. S otevřenou náručí tě uvítá herní svět mnohem větší než ve všech předešlých dílech a čekají v něm na tebe i prima parťáci. Těšit se můžeš na setkání s roztomilým psím vozíčkářem –⁠ jezevčíkem Chorizem, nebo třeba na kohoutího pankáče.

A co je hlavní, hru si můžeš užít i se svým kámošem. Far Cry 6 totiž obsahuje dvoučlennou kooperaci, prostřednictvím které můžeš projít celou hrou s kamarádem po svém boku.

Jak získat ze hry maximum

Samozřejmě můžeš hrát hru i klasicky na PC, pro ten nejlepší zážitek je ale podle nás lepší zvolit si pro Far Cry Xbox Series X nebo Play Station 5. Na takzvaných konzolích nové generace si totiž vychutnáš Far Cry v rozlišení 4K v 60 snímcích za sekundu a s balíčkem HD textur. A pozor, i přes vysoké rozlišení se na těchto konzolích hra načítá rychlostí blesku. Nic ti tak nebude bránit užít si svůj herní zážitek fakt na maximum.

Tags from the story
, ,
Written By
More from PR článek
Konferenční turistika je v Česku na vzestupu
Česká republika se stává konferenční velmocí. Jen v roce 2018 se v Praze konalo...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *