Estetické zákroky pro muže

Estetické zákroky pro muže

Dnes volně navazujeme na předešlé dva články Estetické operace dávno nejsou tabu. Jaké zákroky jsou nejoblíbenější? a Zvažujete estetický zákrok? Toto by se vám mohlo hodit.

V posledním desetiletí exponenciálně vzrůstá počet mužů, kteří vyhledávají plastické a kosmetické zákroky. Mýtus že jsou pouze pro ženy, se postupně boří a to z celé řady důvodů. Pojďme se podívat, jaké druhy operací mohou muži podstoupit.

Pod tlakem médií

Kdysi to byli časopisy, pak televize, dnes to bude asi Netflix a sociální média. V osmdesátkách chtěl skoro každý chlap vypadat jak Arnold, Silvestr nebo Jean Claude, dnes je z idolů tak na výběr že nevím kde začít. V důsledku rozmachu médií a hypersexuálního zobrazování mužské populace ve filmech, roste tlak na muže, aby vypadaly určitým způsobem. A protože dnes jsou jiné možnosti a estetický zákrok si může dovolit většina z nás, stále více mužů se uchyluje k vylepšení touto cestou. Ano, pořád se najde dost takových co se zdráhají, jelikož tu panuje stále to „středověké stigma“, že plastika je jen pro ženy. Naštěstí jde ale doba vpřed a tento mýtus pomalu vymírá.

A zatímco jsme se v předchozích kapitolách zmiňovali o tom, jaké jsou populární zákroky mezi ženami nebo jak se na zákrok připravit, v dnešní kapitole si povíme o oblíbených zákrocích pro muže. A jaké že to jsou? To neuhodnete:-)

Gynekomastie / Odstranění zvětšené prsní žlázy

Stejně jako některé ženy jsou nespokojené s tvarem a velikostí svých prsou, muže trápí podobný problém. V jejich případě se jedná ale o opačnou záležitost a to nadměrně vyvinutou prsní žlázu, asymetrii či nežádoucí tvar. Povětšinou za toto může hormon estrogen, který je nadměrně produkován v období puberty a stáří. Pokud ale estrogen není hlavní příčinou, možná za vše může nadváha.

Pokud se muž rozhodne podstoupit gynekomastii, získá „mužnější“ hrudník, efektivní výsledek a trvalý efekt s minimální jizvou a především sebevědomí. Gynekomastie je naprosto běžný zákrok a nemusíte se ostýchat přijít na konzultaci.

Penoplastika / Zvětšení penisu

Snad každý muž touží po větším penisu. I kdyby ho měl jako plejtvák obrovský, stejně bude chtít větší. A toto splní penoplastika. Jak tento zákrok probíhá?

Co se prodloužení týká, zákrok probíhá v celkové anestezii, kdy jsou malým řezem přerušeny struktury v podbřišku, které fixují penis ke stydké kosti a penis je povytažen. To celé trvá půl hodiny a v průměru se penis prodlouží o 2 až 3 centimetry v klidovém stavu. Dva dny od operace je možný návrat k běžným pracovním aktivitám, nicméně pohlavní styk je doporučen až za šest týdnů od operace.

Penis lze i rozšířit, jde o tzv zbytnění penisu. Tomuto tématu je věnován celý web https://penoplastika.cz/

Vybere si každý

Samozřejmě že výše uvedené nepatří mezi jediné, ale jen mezi časté. Další zákroky na které muži chodí stále častěji jsou operace očních víček a vyhlazení vrásek, mezoterapie, atp.

Závěrem

Teď už víte, že estetické zákroky nejsou jen pro ženy. Ba naopak se jedná o něco dnes již naprosto běžného, že není třeba se obávat zákroku nebo dokonce jen konzultace. A pokud byste přeci jen měli obavy, jedním z pravidel je: ptejte se, ptejte se, ptejte se. Konzultace a dostatečná informovanost totiž mají obrovský podíl na vaší celkové pohodě před zákrokem a v konečném důsledku i po.

Pokud vás toto téma zajímá, napište nám třeba do komentářů na sociálních sítích.

Tags from the story
Written By
More from PR článek
Stoly pro balkon, terasu a zahradu – vyberte si sortiment pro sebe a své blízké
Chcete trávit čas s nájemníky a hosty na terase, balkonu nebo na...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *