Estetické zákroky pro muže

Estetické zákroky pro muže

Dnes volně navazujeme na předešlé dva články Estetické operace dávno nejsou tabu. Jaké zákroky jsou nejoblíbenější? a Zvažujete estetický zákrok? Toto by se vám mohlo hodit.

V posledním desetiletí exponenciálně vzrůstá počet mužů, kteří vyhledávají plastické a kosmetické zákroky. Mýtus že jsou pouze pro ženy, se postupně boří a to z celé řady důvodů. Pojďme se podívat, jaké druhy operací mohou muži podstoupit.

Pod tlakem médií

Kdysi to byli časopisy, pak televize, dnes to bude asi Netflix a sociální média. V osmdesátkách chtěl skoro každý chlap vypadat jak Arnold, Silvestr nebo Jean Claude, dnes je z idolů tak na výběr že nevím kde začít. V důsledku rozmachu médií a hypersexuálního zobrazování mužské populace ve filmech, roste tlak na muže, aby vypadaly určitým způsobem. A protože dnes jsou jiné možnosti a estetický zákrok si může dovolit většina z nás, stále více mužů se uchyluje k vylepšení touto cestou. Ano, pořád se najde dost takových co se zdráhají, jelikož tu panuje stále to „středověké stigma“, že plastika je jen pro ženy. Naštěstí jde ale doba vpřed a tento mýtus pomalu vymírá.

A zatímco jsme se v předchozích kapitolách zmiňovali o tom, jaké jsou populární zákroky mezi ženami nebo jak se na zákrok připravit, v dnešní kapitole si povíme o oblíbených zákrocích pro muže. A jaké že to jsou? To neuhodnete:-)

Gynekomastie / Odstranění zvětšené prsní žlázy

Stejně jako některé ženy jsou nespokojené s tvarem a velikostí svých prsou, muže trápí podobný problém. V jejich případě se jedná ale o opačnou záležitost a to nadměrně vyvinutou prsní žlázu, asymetrii či nežádoucí tvar. Povětšinou za toto může hormon estrogen, který je nadměrně produkován v období puberty a stáří. Pokud ale estrogen není hlavní příčinou, možná za vše může nadváha.

Pokud se muž rozhodne podstoupit gynekomastii, získá „mužnější“ hrudník, efektivní výsledek a trvalý efekt s minimální jizvou a především sebevědomí. Gynekomastie je naprosto běžný zákrok a nemusíte se ostýchat přijít na konzultaci.

Penoplastika / Zvětšení penisu

Snad každý muž touží po větším penisu. I kdyby ho měl jako plejtvák obrovský, stejně bude chtít větší. A toto splní penoplastika. Jak tento zákrok probíhá?

Co se prodloužení týká, zákrok probíhá v celkové anestezii, kdy jsou malým řezem přerušeny struktury v podbřišku, které fixují penis ke stydké kosti a penis je povytažen. To celé trvá půl hodiny a v průměru se penis prodlouží o 2 až 3 centimetry v klidovém stavu. Dva dny od operace je možný návrat k běžným pracovním aktivitám, nicméně pohlavní styk je doporučen až za šest týdnů od operace.

Penis lze i rozšířit, jde o tzv zbytnění penisu. Tomuto tématu je věnován celý web https://penoplastika.cz/

Vybere si každý

Samozřejmě že výše uvedené nepatří mezi jediné, ale jen mezi časté. Další zákroky na které muži chodí stále častěji jsou operace očních víček a vyhlazení vrásek, mezoterapie, atp.

Závěrem

Teď už víte, že estetické zákroky nejsou jen pro ženy. Ba naopak se jedná o něco dnes již naprosto běžného, že není třeba se obávat zákroku nebo dokonce jen konzultace. A pokud byste přeci jen měli obavy, jedním z pravidel je: ptejte se, ptejte se, ptejte se. Konzultace a dostatečná informovanost totiž mají obrovský podíl na vaší celkové pohodě před zákrokem a v konečném důsledku i po.

Pokud vás toto téma zajímá, napište nám třeba do komentářů na sociálních sítích.

Tags from the story
Written By
More from PR článek
Na pojištění zbytečně nešetřete
Ať už máte zájem o pojištění nemovitosti nebo jiné libovolné pojištění, postup...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *