Už jste vyzkoušeli novou appku od HappyFoto?

Už jste vyzkoušeli novou appku od HappyFoto?

HappyFoto před prázdninami vypustilo novou aplikaci, a tak jsme ji museli hned vyzkoušet. Nejlepší na ní je, že funguje na Windows, Android i iOS. A protože se rozpracovaný projekt ukládá do cloudu, můžete ho začít, pokračovat s ním a dokončit, kde si zamanete.

Fotíme jen mobilem, takže jsme si nejdříve začali budovat fotoknihu v mobilu, a to hned na zpáteční cestě z výletu. I na malém displeji se nám pracovalo celkem pohodlně, ale protože jsme chtěli mít jistotu, že finální produkt bude dokonalý, otevřeli jsme si ho doma v počítači. Mohli jsme pokračovat tam, kde jsme přestali, což bylo fakt super. Když jsme všechny stránky řádně vyšperkovali a opatřili fotky vtipnými popisky, znovu jsme projekt uložili do cloudu. Chtěli jsme ho přece jen ještě nechat zkontrolovat ostatními „účastníky zájezdu“. A když jsme se všichni sešli, prošli jsme si celou knihu na počítači u kámoše, udělali pár finálních úprav a poslali výsledek tlačítkem „objednat“ do výroby. Fotokniha dorazila poštou asi za týden.

Jsme moc rádi, že se konečně dočkali i zákazníci, kteří používají Mac, protože nová aplikace od HappyFoto umí pracovat s Windows, Mac, Androidem i iOS.

Kromě nové aplikace má HappyFoto i nové produkty, mezi které patří například celopotištěná fleecová fotodeka či celopotištěné oboustranné povlečení. Nově HappyFoto rozšířilo sortiment také například o kryty na mobily značek Apple, Samsung a Huawei.

Číst:  Multifunkční tiskárna vám ušetří čas i peníze

Tento článek sponzorují

Tento článek zatím nemá sponzora. Buďte první!

Pod tento příspěvek můžete přidat vlastní odkaz jako reklamu

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..