Už jste vyzkoušeli novou appku od HappyFoto?

Už jste vyzkoušeli novou appku od HappyFoto?

HappyFoto před prázdninami vypustilo novou aplikaci, a tak jsme ji museli hned vyzkoušet. Nejlepší na ní je, že funguje na Windows, Android i iOS. A protože se rozpracovaný projekt ukládá do cloudu, můžete ho začít, pokračovat s ním a dokončit, kde si zamanete.

Fotíme jen mobilem, takže jsme si nejdříve začali budovat fotoknihu v mobilu, a to hned na zpáteční cestě z výletu. I na malém displeji se nám pracovalo celkem pohodlně, ale protože jsme chtěli mít jistotu, že finální produkt bude dokonalý, otevřeli jsme si ho doma v počítači. Mohli jsme pokračovat tam, kde jsme přestali, což bylo fakt super. Když jsme všechny stránky řádně vyšperkovali a opatřili fotky vtipnými popisky, znovu jsme projekt uložili do cloudu. Chtěli jsme ho přece jen ještě nechat zkontrolovat ostatními „účastníky zájezdu“. A když jsme se všichni sešli, prošli jsme si celou knihu na počítači u kámoše, udělali pár finálních úprav a poslali výsledek tlačítkem „objednat“ do výroby. Fotokniha dorazila poštou asi za týden.

Jsme moc rádi, že se konečně dočkali i zákazníci, kteří používají Mac, protože nová aplikace od HappyFoto umí pracovat s Windows, Mac, Androidem i iOS.

Kromě nové aplikace má HappyFoto i nové produkty, mezi které patří například celopotištěná fleecová fotodeka či celopotištěné oboustranné povlečení. Nově HappyFoto rozšířilo sortiment také například o kryty na mobily značek Apple, Samsung a Huawei.

Tags from the story
,
Written By
More from PR článek
Tipy pro začátečnické cviky v posilovně
Chcete začít chodit do posilovny, ale nevíte, jak správně najet na trénink?...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *