Život na dobré adrese

Život na dobré adrese

Láká vás bydlení v rezidenci? Máte rádi duch velkoměsta, ale zároveň byste chtěli být cobydup v přírodě? Líbí se vám moderní architektura s asymetricky řešenými bytovými jednotkami? Pak jste ve správné chvíli na správném místě. V našem hledáčku jsou totiž „Byty na Vackově“.

Vackov je lokalitou na Praze 3, která je průsečíkem pulzující obchodní čtvrti s veškerým občanským vybavením a klidové zelené zóny s parky a pamětihodnostmi. Podél ulice Malešická vyrostl objekt, jenž tvoří pět přilehlých budov s geometricky sladěnými rysy, co splňují moderní trendy stavitelského inženýrství. Pro 342 bytů o velikosti 1-5+kk je charakteristická vzdušnost a přísun denní světla, a to prostřednictvím předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras.

Byty na přání

Každý majitel má plné právo vybrat si bytovou jednotku, která mu bude nejvíce vyhovovat. Nové byty Praha 3 jsou koncipovány tak, aby respektovaly soukromí a individuální potřeby jedinců. Metropolitní ráz bydlení pracuje s členitostí, prostorností a elegancí. Potenciální obyvatelé si mohou katalogem bytů zalistovat i on-line formou a promyslet výběr i z hlediska konkrétních dispozic.

Žižkovský genius loci

Byty v Praze na Žižkově jsou vizitkou moderního a pohodlného života v centru velkoměsta, který je vhodný pro singles, rodiny i seniory. Vackov se stává multikulturním centrem, jehož genius loci je neopakovatelný. Bydlení v jednom z 342 bytů je synonymem pro život na dobré adrese. Výběr vhodné bytové jednotky podléhá u většiny lidí i finančním možnostem. Největší poptávka je už klasicky po nejmenších bytech.

Koupě na splátky

Projekt Bytů na Vackově myslí i na možnosti splácení nemovitosti pomocí úvěru. Zvýhodněné podmínky nastavené přímo na míru lze získat u společnosti Hyposervis Consulting, která je zárukou nejnižších dosažitelných úrokových sazeb a nulových poplatků za zpracování hypotéky. Hyposervis je zárukou maximálně zjednodušeného a efektivního přístupu při financování Vašeho bydlení.

Číst:  Modré povlečení udělá z vaší ložnice klidné a tiché místo

Tento článek sponzorují

Tento článek zatím nemá sponzora. Buďte první!

Pod tento příspěvek můžete přidat vlastní odkaz jako reklamu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *