Zuzka Light: česká fitness víla

Zuzka Light
Zuzka Light: česká fitness víla

Zuzka Light je v dnešní době již fitness pojem a mnohé ženy podle ní cvičí nejen v ČR, ale i v zahraničí. Tato žena bývá často označovaná jako Youtube senzace. Znáte tuto sympatickou blondýnku nebo je pro vás úplně neznámá?

Zuzka Light
Zuzka Light

Zuzka je narozená 29. dubna 1982. Je to pravá Češka, protože se narodila v Praze a tam i vyrůstala. Při působení v BodyRock.tv dokonce svým divákům ukázala i svůj český domov. BodyRock.tv vytvořila se svým teď už bývalým manželem Frederickem Light na jaře v roce 2008. V minulosti měl BodyRock.tv úplně jinou strukturu než má v současnosti. Většina videí byla natáčena pod svou značkou, ale rovněž pro jistou webovou stránku Hollywood Tuna, která se zabývala především ženskými idoly a krásnými těly. Proto původní videa nemají nic moc společného s fitness, zato by se dalo říci, že se v nich jednalo spíše o přehlídku Zuzčina vypracovaného těla.

Například na letišti v Torontu mě poznala jedna mladá hezká slečna. Hrozně pospíchala, tak mi akorát v rychlosti poděkovala a ukázala vypracované bříško. Byl to zážitek.

Vážnou tvář si BodyRock.tv vypracoval až po desítkách epizod na podzim v roce 2008. Zuzka i její manžel do tohoto projektu vložili neskutečnou energii, spoustu nápadů a díky tomu získali sta tisíce fanoušků po celém světě. Ke konci roku 2011 však Zuzka své působení v BodyRock.tv z osobních důvodů ukončila. Na počátku roku 2012 odstartovala svůj vlastní fitness projekt, který se uchytil na Youtube kanále a dodnes funguje.

Při pohledu na její vypracované tělo vás může napadnout otázka, že musí neustále cvičit. To ale vůbec není pravda. Zuzka cvičí 15-35 minut 5x týdně. Je pravdou, že než se dostala ke své skvělé postavě musela cvičit určitě každý den, a to více než jen 30 minut. Neužívá žádné spalovače ani jiné podpůrné prostředky. Sama říká, že na všem má podíl strava. Denně proto sní 6 malých porcí jídla.

Zuzka Light
Zuzka Light

Cvičení od této krásky lze zařadit do kategorie HIIT tréninků, což je velice účinný způsob spalování tuků probíhající i po odcvičení tréninku. Proto by vám mohlo stačit cvičit téměř každý den zhruba 20 minut. Cvičení si můžete vybírat podle nálady nebo času, protože nemá přesně daný rozpis jako třeba Jillian Michaels. Pokud nebudete schopni udělat nějaký cvik, tak si jej upravte. Po čase ho dovedete k dokonalosti.

DVD od Zuzky

  • ZCUT Power Cardio Series
  • ZCUT Power Strength Series
  • ZCUT Power Yoga Series Volume 1 a 2
  • ZCUT Six-Pack Power Abs
  • ZCUT Zropes
  • ZCUT Ketllebell Start

Dále můžete cvičit jakákoliv videa ze série ZWOW a nemusíte se držet daného číslování. Nebo si vyhledat další videa ze série jako např. 5 minute workout nebo cardio shred.

V listopadu loňského roku musela Zuzka ukončit spolupráci se společností WIN. Jelikož s touto společností natáčela svá videa, tak je byla nucena odstranit ze svého Youtube kanálu. Přišla i o všechny své tréninky v rámci ZGYM a nepřipadá ji odměna za prodej DVD, které s touto společností natočila. Zuzka však nelenila a vede si vlastní produkční značku Zuzka Light Productions a virtuální tělocvičnu ZGYM.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from HnK
Vaginální mykóza: strašák všech žen
Vaginální mykóza je v současnosti problém, se kterým se ženy musí potýkat...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *