Astrologická předpověď na rok 2021

astrologie 2021, vodnář
Astrologická předpověď na rok 2021

Jaký bude rok 2021 podle astrologie? Naprosto zásadní změnu, která nastala v roce 2020 máme za sebou. To, co se událo v roce 2020 na obloze se nebude opakovat dle astrologie i astronomie celé stovky let. Řeč je o prosincové Betlémské hvězdě, kdy nastala konjunkce Jupiter Saturn. Bylo to přesně v termínu zimního slunovratu, 21. prosince 2020. S naprosto jedinečným úkazem v podobě konjunkce se planety Jupiter a Saturn také přesunuly ze znamení kozoroha do znamení vodnáře. A právě znamení vodnáře by mělo ovlivňovat dle horoskopu nejenom celý rok 2021, ale hned dvacet let, které máme před sebou.

Čeká nás věk vodnáře. Co to znamená?

Astrologie má jasno: Vstupujeme do nové éry, nastává věk vodnáře

Konjunkce Jupiter Saturn otevřela hvězdné dveře, dveře do zcela nové etapy lidstva. Věk vodnáře má být začátkem nového období lidské civilizace. Přestože bude tak nové, že se jen těžko odhaduje, jak bude vypadat, je jasné, že bude naplněné vodnářskými principy a postoji.

Vodnář podporuje ducha a odvahu, pojí se se sebedůvěrou a sebepoznáním. Řídí se intuicí, vyznává svobodu, nezávislost a originalitu. Věk vodnáře je věkem duchovního rozvoje, ovšem dle astrologie 2021 to rozhodně nebude tak lehké, jak by se mohlo na první pohled zdát. Zatímco obří planety Jupiter a Saturn se dostaly do znamení vodnáře, planeta Uran se v roce 2021 nachází ve znamení býka. To bude způsobovat značné konflikty, neboť pevný býk je právě tím znamením, které jde tvrdě proti svobodomyslnosti vodnáře. Býk vyznává řád, tradice, lpí na zavedených pořádcích a starých dogmatech, která se vodnář snaží nabourat a změnit.

Horoskop, astrologická předpověď na rok 2021 ve zkratce? Máme se na co těšit…

Written By
More from rakri
Přírodní aspirin aneb bylinka proti bolesti hlavy. Znáte ji?
Čísla jsou hrozivá. Bolesti hlavy trápí naprostou většinu z nás. Může za...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *