Bezpečnost nejen v dobách pocovidových

Bezpečnost nejen v dobách pocovidových

Tento rok nás naučil mnoho věcí. Třeba jak si mýt ruce skutečně poctivě, a nejen pro dobrý pocit. Antibakteriální mýdlo se stalo nepostradatelnou součástí našich kabelek i aut, stejně jako rouška či dokonce jednorázové rukavice. Stejně tak nás tato doba ještě trochu více rozděluje. Používání roušek a dalších bezpečnostních opatření se stává tématem bojů mezi „slepou poslušností“ a osobní zodpovědností. 

Nebudeme se dohadovat o tom, kde je pravda. Za nás rozhodně trocha těch hygienických návyků navíc rozhodně neškodí. Zvlášť v oblasti sexuálních vztahů. 

Změní COVID-19 naše postelové návyky?

O pohlavních chorobách i o bezpečnosti při sexuálním experimentování bylo popsáno tolik stránek, že by zaplnily několik knihoven. 

Všichni moc dobře víme, že bychom měli dávat pozor na to, koho si pouštíme k tělu či dokonce do těla. I o tom, jak důležité je používat kondom, a to nejen při prvním setkání s tím krasavcem z Tinderu či Grinderu. 

Jenže realita stále zůstává poměrně smutná. Přes všechna varování jako bychom stále nevěřili, že se to může stát zrovna nám a na bezpečnosti zapomínáme. 

Změní COVID-19 něco na našich postelových návycích? 

Zahraniční data se zatím tváří poměrně pozitivně. Lidé si skutečně dávají větší pozor jak na samotných schůzkách, tak i při pohlavním styku.  

Jak dlouho to však vydrží?

Čisté bychom měli mít nejen ruce

Mluvit o sexuální hygieně a o čistotě s dospělými lidmi je často poměrně náročný úkol. Všichni vědí, jak se to má. Problém je, že jen málokdo své teoretické znalosti převádí i do praxe každodenního života. Ať už toho běžného či pohlavního. 

Téma osvěty je však naštěstí v tuto chvíli skutečně všude. Na nejednom sexshopu můžeme vedle erotických pomůcek najít také velmi podrobné návody, jak dodržovat hygienu s partnerem i při masturbaci tak, abychom se vyhnuli jakýmkoliv možnostem infekce. 

Čistota je sexy

To mohou potvrdit třeba příznivci latexu. Ale nejen s tímto fetišem si můžete udělat z bezpečnosti skutečný zážitek. Už jen takové nandávaní kondomu nemusí být jen nepříjemná vsuvka mezi předehrou a samotným stykem, ale také vysoce erotický zážitek. A takové rukavice se používali k erotickým hrátkám ještě hodně dávno před strašákem jménem COVID.

Samozřejmě, neříkáme, že máte do postele chodit v protichemických oblecích. Ale i s dodržováním všech hygienických návyků si můžete užít spoustu zábavy. S vibrátorem stejně jako s penisem. Chcete poradit, jak si erotické chvilky okořenit? Zkuste Sexshopik.cz, kde se dozvíte vše o erotických hračkách stejně jako o bezpečnosti a všemožných sexuálních experimentech. 

Tags from the story
,
Written By
More from PR článek
Na pojištění zbytečně nešetřete
Ať už máte zájem o pojištění nemovitosti nebo jiné libovolné pojištění, postup...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *