Strašák vztahů – Milostný trojúhelník

Strašák vztahů - Milostný trojúhelník
Strašák vztahů- milostný trojúhelník

 Milostný trojúhelník- Strašák vztahů. Tato forma „zakázaného ovoce“ je  v této době stále  častější. Někdy se prostě stane, že nám osud zamíchá kartami a my se staneme součástí trojúhelníku.

Nové obzory

Můžete si plánovat svoji budoucnost se svým partnerem či partnerkou. Můžete být spokojení v dosavadním vztahu a přesto se stane, že vám do života vstoupí něco nového. Snažíte se tomu  odolat, ale stejně podlehnete. Než se nadějete, jste v milostném trojúhelníku. Ať chcete, nebo nechcete, jste uprostřed hlubokého oceánu a nejste schopni vybrat si, na který z břehů doplavete. Zkoušíte jeden, pak zase druhý, až se nakonec utopíte.

Do vašeho života vstoupí nový člověk. Neznámý a tajuplný. Neprobádaná oblast, která vás  začne zajímat a přitahovat. Najednou se v dosavadním vztahu začnete nudit, začnete hledat chyby na svém partnerovi a věci, které by vám normálně připadaly normální, vám začnou vadit. Začnete se od základu měnit a jít novým směrem.

Nakonec je možné, že budete přemýšlet o odchodu od svého dosavadního partnera. V mnoha případech se ale objeví svědomí, které vás zadrží, nicméně váš problem úplně nevyřeší. Možná si řeknete, že se „to“ zvládne, že vše bude v pořádku a vy se jednoduše budete věnovat dvěma partnerům a budete milována. Pokud by byly problémy s jedním, můžete utéci k druhému a naopak. Pokušení bude stále silné, ovšem staré vody a jistotu nebudete chtít opustit.

Když vše přerůstá přes hlavu

Když už se v milostném trojúhelníku ocitnete, je velice pravděpodobné, že vám všechny problémy a starosti s partnery a s udržováním těchto „vztahů“ jednoduše přerostou přes hlavu.

Je možné, že vám jednoho krásného dne řekne váš milenec, že by vás chtěl jen pro sebe. Rána pod pás. Co teď ? nechcete přece  ztratit jednoho, ani druhého. Řešení? Budete to oddalovat, nebo se po dlouhém a srdcetrhajícím přemýšlením rozhodnete. Nicméně, Vítěz nebudete.

Dalším hrozícím nebezpečím může být provalená nevěra. Vás partner přijde na tajnou sms, či na jiný způsob, díky kterému zjistí, že ho podvádíte a jak to ve většině případů bývá, zůstanete bez něj. Třešničkou na dortu může být váš milenec, který se nakonec rozhodne, že už si s vámi užil dost a je čas jít dál. Ve finále zůstanete sama a to vše jen pro trochu potěšení.

Jsou tady ovšem i jiné možnosti. Může se stát, že ikdyž svého partnera podvedete, bude s vámi chtít zůstat. Riziko toho je, že se nakonec stane, že se vám to vše jednou vrátí.

Závěrem

Ať vás láká představa milostného života ve třech, uvědomte si, že málo kdy se stane, že by to fungovalo. Milostné trojúhelníky nikdy nic dobrého nepřinesou, jen utrpení, bolest a samotu na konci.

 A jaké jsou Vaše zkušenosti s milostným trojúhelnikem ?

Tags from the story
,
Written By
More from Lucie
Letní osvěžení- koktejly !
Léto se nám blíží, krásné počasí přichází. je čas na skvělé letní...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *