Čeho si muži všímají na ženách jako první?

Úsměv
Úsměv je důležitý

Zajímalo tě někdy, čeho si muži všimnou na ženě ze všeho nejdříve? Dámy, mám pro vás dobrou zprávu – chlapům není tak těžké porozumět, protože jdou vždycky hned na věc, a tak je třeba jednoduché odhadnout, čeho si muž všímá pokaždé, co se potká s ženou. Podívejte se tedy na nejčastější věci, kterých si na nás opačné pohlaví všímá nejrychleji.

Úsměv

Krásný úsměv je zaručeně jedna z nejrychlejších věcí, které si muž na ženě všimne. Usmívající se žena je považována za atraktivnější a přístupnější. Posílá signál štěstí a optimismu. Je mnohem jednodušší začít konverzaci s usmívajícím se člověkem obecně. Muži se navíc cítí sebevědoměji a mužštěji, když mají vedle sebe usměvavou krásku. Mnoho studií prokázalo, že úsměv stimuluje pozitivnější reakci. A co je také pravda, úsměv je velmi nakažlivá věc – pokud se na někoho usměješ, provokuješ ho tím k úsměvu zpátky. A tak radím, směj se více, nikdy nevíš, kdo se do tvého úsměvu může zamilovat!

Oči

Další známou věcí, které si muž všimne na ženě, jsou její oči. Jsem si jistá, že jste už někdy slyšeli, že oči jsou okna do duše. Mohou nám toho o člověku hodně povědět. Může být jednoduché poznat, jestli někdo lže, nebo prostě mluví pravdu. Oči jsou opravdové magnety, které vzbudí zájem u cizích lidí. Průzkum dokázal, že skoro 70% mužů věnuje pozornost u ženy nejdříve očím a potom až ostatním věcem. Nemysli si, že je vždy první, co chlap vidí, tvůj hrudník! Dalším stereotypem je, že mužům se líbí velké oči. Řekla bych, že správný make up může vytvořit ten trik. Řasenka, linka a tělové stíny donutí tvé oči vyniknout!

Vlasy

Je jasné, že si muž na dámě všimne jejích krásných a zdravých vlasů. Věř mi, ty hodiny strávené v kadeřnickém salonu za to nestojí. Ženy, asi byste měly vědět, že většina mužů je ráda s ženou s přírodními a jemnými vlasy, které taky dobře voní. A co ta správná délka? Přestože většina mužů má ráda vlasy dlouhé, znám ženy, které nosí výrazně barevné a krátké sestřihy, a vypadají opravdu skvěle. Myslím si, že muži se jen bojí všeho, co jde mimo normy a vypadá příliš neobyčejně a křiklavě. Pokud se cítíš se svými vlasy sebevědomě, neměň je. Nos jakou barvu a délku chceš, ale ujisti se, že ti to sekne.

Hrudník

Pravděpodobně si myslíš, že prsa jsou první věc, která chlapy zajímá. Ale nemáš pravdu. Muži nejsou tak povrchní, jak si mnoho žen myslí. Nespočet anket a průzkumů dokazuje, že si muži všímají hrudníku až po úsměvu a očích. Samozřejmě vždy záleží na jednotlivci. Co je pěkné pro jednoho muže, se příliš nezamlouvá jinému. Přesto se o své přednosti nestrachuj. Nos vhodné spodní prádlo, ono to většinou udělá za tebe!

Jak moc jsi fake?

To je otázka, kterou si muži často pokládají, když vidí novou slečnu. Pokud máš prodloužené vlasy, umělé řasy a nehty, on si toho určitě všimne. Pokud chceš získat chlapa, který se ti líbí, určitě se snaž vypadat přirozeně. Nauč se ukázat svou krásu bez toho, abys vypadala jako panenka.

Nohy

Dobře, to není tak překvapivé, přiznávám. Muži obecně mají rádi štíhlé nohy a právě ty jsou další věcí, které si muži všimnou poměrně rychle. V letním období jsou nohy nejsilnější zbraní, kterou žena vlastní. Mužům se na našich nohách také líbí naše lýtka. Mají rádi, když má holka sukni nebo kraťasy. Líbí se jim, když ladně a žensky překřížíme nohy a můžou tak obdivovat naše kolena. Navzdory rozšířeným fámám o tom, že chlapi mají rádi jen štíhlé ženy, se jim právě líbí silné boky! Ty vysílají signály o naší plodnosti a ženskosti. Pokud nemáš dlouhé nohy, neboj se. Dej jim tu správnou péči a muž si jich všimne.

Styl oblékání

Je zřejmé, že si pánové také všímají toho, jak se oblékáme. Nedávné studie ukazují, že většina mužů preferuje „classy“ styl před ženami, které toho ukazují až příliš. Líbí se jim určitá záhadnost ženy a polonahé tělo odhaluje všechna tajemství, která může žena či dívka skrývat jako esa v rukávu. Tvůj styl oblékání toho o tobě určitě hodně řekne, to si pamatuj! Tvůj parfém a make up ukáže tvůj vkus. Podpatky a doplňky odhalí tvůj životní styl a sofistikovanost. Tvůj outfit ukazuje sebevědomí a přístup k životu. Nemysli si, že muži nemají přehled o módě a trendech. Všímají si všeho. Pokud je to nutné, vylepši svůj osobní styl oblékání, abys vypadala a aby ses cítila sebevědoměji.

Je mnoho dalších věcí, kterých si muži na ženách všímají. Můžete proto klidně dodat své nápady a připomínky! Co si myslíte o tomto seznamu? Sdílejte své názory v komentářích.

Written By
More from Therese
LÉTO 2016: Stylové must-haves, které nesmí chybět žádné mladé ženě!
Léto se nenávratně a nezadržitelně blíží, na tom se všichni shodneme, že...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *