Život s blížencem

Blíženec
Gemini

Zamysleli jste se někdy nad chováním a hodnotami svého pratnera? Jaké můžou být a čím jsou ovlivněny? Zajímáte se o zvěrokruhy? Pak Jistě víte, jak některá znamení Zodiacu dokáží o člověku vypovědět.

Blíženci

Blíženci jsou dle mého názoru jedním z nejzáhadnějších znamení zvěrokruhu. O blížencích se říká, že jsou to velice vnímavé povahy. Jejich oblibou je pozorování ostatních lidí a utváření si obrázků ohledně jejich povah. Velice často jsou středem pozornosti právě Blíženci a to díky svému vtipnému vystupování.  Umějí navázat mnoho známostí a udržovat konverzace díky svému důvtipu. Baví se ve společnosti lidí, čím více, tím lépe.

Zvěrokruh
Zvěrokruh

Život s blížencem

Blíženci mají jednu obrovskou nevýhodu. Svou druhou tvář. Ve vztahu s blížencem si nikdy nemůžete být jistá, která strana se na vás zrovna dívá. Muž Blíženec je velice vnímavý a miluje poznávání a pozorování chování ostatních lidí. Muž Blíženec vystupuje svým temperamentem a dokáže velice rychle lapat do svých sítí téměř kohokoliv.

Díky svým pozorovatelským schopnostem přesně ví, nač myslíte. Nevyplatí se mu zatajovat ani lhát. Díky své skvělé paměti přesně ví, co se kdy stalo a dokáže vždy udeřit v nej(ne)vhodnější chvíli a to zejména při hádce. Často tak v člověku zanechá směsici pocitů, které nejsou vždy kladné.

Má-li blíženec problémy, často to ani nepoznáte. Pokud nemáte k němu velice blízko, bude na vás působit stejně vyrovnaně, jako vždy. Nicméně pokud s mužem blížencem žijete delší dobu, víte, že se jeho problémy formulují do scén, které se postupně vyhrocují . Toto je způsobeno vnitřním bojem mezi dvěma stranami. Tento boj blíženci vedou delší dobu. Hodně přemýšlejí a věci ve své hlavě rozebírají do nejmenších detajlů. Pokud nedojdou k takovému řešení, které by pro ně bylo uspokojivé, začne pro ně teror. Všichni jsme lidé a nikdo svým problémům nemůže čelit věčně. Nicméně u Blíženců jsou konce daleko horší než u jakéhokoliv jiného znamení zvěrokruhu. Je to také často způsobeno tím, že blíženci jsou velice hrdí a neústupní. Nechtějí si nechat pomoci a když už jim pomůžete, málokdy se dočkáte patřičného vděku, neboť blíženci jsou velice hrdí, aby připustili, že to právě oni potřebovali pomoc.

Blíženci jsou málokdy schopni kompromisu. Chtějí si ponechat věci v takovém stavu, který vyhovuje hlavně jim. Změny, které jim jsou proti vůli velice špatně snášejí a velice často je odmítají. Když už dojde ke kompromisu, bývá to pouze malý krok ze strany blížence.

Blíženci milují svou nezávislost a volnost. Je velice těžké s nimi udržet tempo, neboť díky svým tvářím mají i dvojí myšlení. Blíženec miluje tajemno kolem své osoby a chce si ho udržet za každou cenu. U blížence si nikdy nemůžete býti jistá. Jistotu on nesnáší a díky tomu bude dělat vše pro to, abyste ji ztratila. Miluje adrenalin, dramatičnost a to platí i ve vztazích. Manipuluje s lidmi, jak se mu to zrovna hodí jen pro to, aby je dostal tam, kam on sám chce. Ano, je to skvělý společník na povrchu, ale jeho druhá tvář je často démon skrytý uvnitř. Jedná zbrkle a neuváženě ve jménu lásky a náhlých citů. V jeden den dokáže být láskou zaslepen a ochoten obětovat vše, druhý den za vámi přijde pouze kamenná tvář muže, u kterého byste sotva hledali známky včerejších citů.

U blížence si nikdy nemůžete býti jistá. Jistotu on nesnáší a díky tomu bude dělat vše pro to, abyste ji ztratila
U blížence si nikdy nemůžete býti jistá. Jistotu on nesnáší a díky tomu bude dělat vše pro to, abyste ji ztratila

S blížencem nikdy nebudete mít nouzi o nové zkušenosti.. Život s nimi je jako začarovaný kruh, který se otáčí dle svého uvážení. Netvrdím, že ten zmiňovaný život ve finále nemůže býti krásný. To pouze cesta k tomu životu a pochopení onoho života je tím hlavním problémem.

Tags from the story
, ,
Written By
More from Lucie
Když láska ubližuje
Láska mění lidi. Láska je oživí, udělá je hezčími, dá jim nový...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *