Cvičíme s Jill: 30 Day Shred

30 day shred
Cvičíme s Jill: 30 Day Shred

Cvičební program 30 Day Shred od Jillian Michaels se stal číslem 1 pro mnohé ženy, které se rozhodly změnit svou postavu. Proč tomu tak je, když má Jill i jiné programy, které jsou mnohdy účinnější? Na tuto otázku je velice těžké odpovědět.

30 Day Shred na DVD
30 Day Shred na DVD

Program 30 Day Shred je 30denní program, který obsahuje 3 úrovně (levely), z nichž se každý cvičí 10 dnů bez pauzy. To znamená, že level 1 cvičíte 10 dní, poté přejdete na level 2, který vám zabere taky 10 dní a nakonec se dostanete k levelu 3, který po 10 dnech zdoláte s dobrým pocitem (a hubenější postavou) a budete na konci programu. Tím se dostaneme na 30 dní, které věnujete tomuto programu a především svému tělu.

Program 30 Day Shred je postaven na funkčním systému 3-2-1, což znamená, že trénink samotný je rozdělen na 3 části:

  • 3 min posilování
  • 2 min kardio
  • 1 min břišní svalstvo

Cvičení seženete buď na DVD, nebo si spustíte online. Před samotným tréninkem se připravte na pořádnou nálož. Cvičení sice trvá pouhých 30 minut, ale i tak je pro začátečníky dosti náročné. Obujte si vhodné boty (necvičte na boso) a oblečte pohodlné oblečení. Dále si připravte nějakou podložtu, ať neležíte na zemi a činky. Pokud činky nevlastníte, tak vám bohatě postačí půllitrové lahve naplněné vodou.

Pro začátek vás čeká zahřátí, které zabere zhruba 3 minuty. Pokud z vás už po zahřátí teče pot, tak se nevzdávejte a pokračujte. Po zahřátí totiž budete brát činky do rukou nebo posilovat vlastní vahou těla. Budete si lehat na zem, abyste pozlobili svaly na břiše, ale během krátké chvíle budete opět na nohou s činkama v rukách. Jill se vás bude snažit dostat k cíli, a proto vás bude hecovat, bude na vás sprostá a bude hodně řvát, ať běháte, poskakujete nebo jinak trápíte svou nedostatečnou fyzičku. Pokud nebudete během prvních dnů zvládat stejný počet opakování cviků jako Jill nebo její dvě cvičenky, tak nepropadejte panice. Po pár dnech se vám zlepší kondice a místo 5 řádných kliků, jich budete schopni udělat rovnou 10. Vše chce jen čas a trénink.

Ukázka z programu
Ukázka z programu

 

Tohle cvičení vám zabere jen 30 minut denně a pokud k tomu přidáte vhodnou stravu, tak vám s tělem udělá zázraky.

Written By
More from HnK
Děrované brýle: bezbolestné zlepšení zraku
Chcete dopřát úlevu svým unaveným očím a užít si čtení, psaní nebo...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *