Developerská jehla v kupce sena? Tady ji máte!

Kdo by nechtěl bydlet v novém? Svůj sen o novostavbě si sní většina dospělých lidí, jen málokomu se ale život ve fungl nové nemovitosti skutečně podaří. Důvodem je jejich akutní nedostatek i složitá finanční dosažitelnost. Najít developerský projekt, který splňuje normativy moderního bydlení a nezruinuje vás finančně, je jako hledat jehlu v kupce sena. Čas od času se ale poštěstí.

Byty, co vás okouzlí

Byty Praha 3 U parku takovou příležitost představují. Vytvoří nový domov 272 rodinám, které si vyberou z bytů o velikosti 1 až 5+kk. Projekt Byty u parku se snažil o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. To vše se povedlo na jedničku. Ostatně posuďte sami!

Rezidenční projekt Byty u parku tvoří celkem jedenáct bytových domů, ve kterých si na své přijdou milovníci minimalistických i prostorných bytů. Jednotlivé domy mají maximálně šest podlaží, takže se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby. Rozmanitost architektury zase umožňuje vyniknout balkónům, terasám a zahradám. Urbanistické pojetí zaručuje maximální soukromí i přísun tepla i světla z preferovaných světových stran.

Jednou nohou ve městě, druhou v lese

Téměř všechny byty disponují předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Garážová stání a sklepní kóje jsou situovány v podzemních podlažích a budou přiřazeny k jednotlivým bytům. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily.

Život v rezidenci u Parku je prototypem moderního žití v metropoli, ovšem s důrazem na osobní klid, pohodlí a soukromí. Těsné sousedství s parkem zaručuje dostatek zeleně a míst pro dětské radovánky. Pražský Žižkov se citelně omlazuje, proto se zde bude nejlépe žít mladým rodinám s dětmi. Okolí Malešické ulice prochází celkovou obměnou, s dokonalou logistikou a plnou občanskou vybaveností. Odtud to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze a přitom budete bydlet v přírodě. Uslyšíte ranní zpěv slavíků a můžete se brouzdat v ranní rose.

Tags from the story
Written By
More from PR článek
Krok po kroku: Výběr domovní ČOV
Uvažujete nad pořízením domovní čističky odpadu? ČOV je neustále oblíbenější zařízení, které...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *