Developerská jehla v kupce sena? Tady ji máte!

Kdo by nechtěl bydlet v novém? Svůj sen o novostavbě si sní většina dospělých lidí, jen málokomu se ale život ve fungl nové nemovitosti skutečně podaří. Důvodem je jejich akutní nedostatek i složitá finanční dosažitelnost. Najít developerský projekt, který splňuje normativy moderního bydlení a nezruinuje vás finančně, je jako hledat jehlu v kupce sena. Čas od času se ale poštěstí.

Byty, co vás okouzlí

Byty Praha 3 U parku takovou příležitost představují. Vytvoří nový domov 272 rodinám, které si vyberou z bytů o velikosti 1 až 5+kk. Projekt Byty u parku se snažil o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. To vše se povedlo na jedničku. Ostatně posuďte sami!

Rezidenční projekt Byty u parku tvoří celkem jedenáct bytových domů, ve kterých si na své přijdou milovníci minimalistických i prostorných bytů. Jednotlivé domy mají maximálně šest podlaží, takže se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby. Rozmanitost architektury zase umožňuje vyniknout balkónům, terasám a zahradám. Urbanistické pojetí zaručuje maximální soukromí i přísun tepla i světla z preferovaných světových stran.

Jednou nohou ve městě, druhou v lese

Téměř všechny byty disponují předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Garážová stání a sklepní kóje jsou situovány v podzemních podlažích a budou přiřazeny k jednotlivým bytům. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily.

Život v rezidenci u Parku je prototypem moderního žití v metropoli, ovšem s důrazem na osobní klid, pohodlí a soukromí. Těsné sousedství s parkem zaručuje dostatek zeleně a míst pro dětské radovánky. Pražský Žižkov se citelně omlazuje, proto se zde bude nejlépe žít mladým rodinám s dětmi. Okolí Malešické ulice prochází celkovou obměnou, s dokonalou logistikou a plnou občanskou vybaveností. Odtud to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze a přitom budete bydlet v přírodě. Uslyšíte ranní zpěv slavíků a můžete se brouzdat v ranní rose.

Tags from the story
Written By
More from PR článek
Jak ušetřit při nákupu herního notebooku?
Sháníte kvalitní, ale nepříliš drahý notebook na hraní? Nechcete do notebooku investovat...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.