Jaké si zvolit hodiny do kuchyně?

Jaké si zvolit hodiny do kuchyně?

Hodiny jsou v kuchyni základem. Nejenže usnadňují přípravu jídel, ale jsou také módním doplňkem výzdoby interiéru. Moderní hodiny jsou vyrobeny z tvrzeného skla, které je jedním z nejodolnějších materiálů dostupných na trhu. Tvrzené sklo je odolné vůči prachu a nečistotám, ale také vůči tepelnému poškození, což je důvod, proč jsou hodiny i skleněné panely trvanlivou výzdobou kuchyně.

Stojí za to mít hodiny v kuchyni?

V době technologického rozvoje je většina hodin elektronická – hodiny zabudované do trouby nebo hodiny na obrazovce mobilního telefonu. Mohlo by se zdát, že klasické hodiny ztratí na popularitě. Není tomu tak! Moderní design a široký výběr vzorů jsou příčinou, proč hodiny s ručičkami pořád nevyšly z módy. Vyplatí se investice do kuchyňských hodin? Rozhodně ano!

Módní a funkční dekorace

Skleněné kuchyňské hodiny jsou odolné vůči mechanickému a tepelnému poškození, takže je můžete zavěsit v blízkosti varné desky nebo nad ní. Chcete-li je udržet čisté, stačí je čas od času otřít vlhkým hadříkem. Potisky na skleněných hodinách jsou zhotoveny v nejvyšší kvalitě a lze je přizpůsobit jakémukoli stylu interiérového designu. Příprava jídel s našimi kuchyňskými hodinami bude skutečným potěšením!

Nejoblíbenější motivy kuchyňských hodin

Mezi nejoblíbenější motivy kuchyňských hodin patří ovoce, bylinky, zavařeniny a koření, které přidávají interiéru na pikantnosti. Takové kulinářské inspirace jsou skvělým nápadem pro ty, pro něž je vaření výzvou. Někteří si také vybírají botanické motivy, které si v letošní sezoně rázně našly své místo v našich interiérech. Můžete si také zvolit vhodný tvar hodin. K dispozici máme: kulaté hodiny, svislé, vodorovné a čtvercové hodiny. Rok 2020 je úplným návratem do přírody, takže by bylo vhodné mít alespoň jeden doplněk inspirovaný exotickou džunglí nebo venkovskými loukami plnými květin.

Číst:  Stoly pro balkon, terasu a zahradu – vyberte si sortiment pro sebe a své blízké

Letní čas je tou správnou dobou pro zavařování, nechte se proto s naší pomocí inspirovat a vytvořte jedinečnou atmosféru ve vaší kuchyni!

Štítky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *