Jaké si zvolit hodiny do kuchyně?

Jaké si zvolit hodiny do kuchyně?

Hodiny jsou v kuchyni základem. Nejenže usnadňují přípravu jídel, ale jsou také módním doplňkem výzdoby interiéru. Moderní hodiny jsou vyrobeny z tvrzeného skla, které je jedním z nejodolnějších materiálů dostupných na trhu. Tvrzené sklo je odolné vůči prachu a nečistotám, ale také vůči tepelnému poškození, což je důvod, proč jsou hodiny i skleněné panely trvanlivou výzdobou kuchyně.

Stojí za to mít hodiny v kuchyni?

V době technologického rozvoje je většina hodin elektronická – hodiny zabudované do trouby nebo hodiny na obrazovce mobilního telefonu. Mohlo by se zdát, že klasické hodiny ztratí na popularitě. Není tomu tak! Moderní design a široký výběr vzorů jsou příčinou, proč hodiny s ručičkami pořád nevyšly z módy. Vyplatí se investice do kuchyňských hodin? Rozhodně ano!

Módní a funkční dekorace

Skleněné kuchyňské hodiny jsou odolné vůči mechanickému a tepelnému poškození, takže je můžete zavěsit v blízkosti varné desky nebo nad ní. Chcete-li je udržet čisté, stačí je čas od času otřít vlhkým hadříkem. Potisky na skleněných hodinách jsou zhotoveny v nejvyšší kvalitě a lze je přizpůsobit jakémukoli stylu interiérového designu. Příprava jídel s našimi kuchyňskými hodinami bude skutečným potěšením!

Nejoblíbenější motivy kuchyňských hodin

Mezi nejoblíbenější motivy kuchyňských hodin patří ovoce, bylinky, zavařeniny a koření, které přidávají interiéru na pikantnosti. Takové kulinářské inspirace jsou skvělým nápadem pro ty, pro něž je vaření výzvou. Někteří si také vybírají botanické motivy, které si v letošní sezoně rázně našly své místo v našich interiérech. Můžete si také zvolit vhodný tvar hodin. K dispozici máme: kulaté hodiny, svislé, vodorovné a čtvercové hodiny. Rok 2020 je úplným návratem do přírody, takže by bylo vhodné mít alespoň jeden doplněk inspirovaný exotickou džunglí nebo venkovskými loukami plnými květin.

Letní čas je tou správnou dobou pro zavařování, nechte se proto s naší pomocí inspirovat a vytvořte jedinečnou atmosféru ve vaší kuchyni!

Tags from the story
Written By
More from PR článek
Vykup podílu nemovitosti – jak zastavit exekutora
Získali jste jako dědictví podíl na nemovitosti, ale současně víte, že se...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *