Život na dobré adrese

Život na dobré adrese

Láká vás bydlení v rezidenci? Máte rádi duch velkoměsta, ale zároveň byste chtěli být cobydup v přírodě? Líbí se vám moderní architektura s asymetricky řešenými bytovými jednotkami? Pak jste ve správné chvíli na správném místě. V našem hledáčku jsou totiž „Byty na Vackově“.

Vackov je lokalitou na Praze 3, která je průsečíkem pulzující obchodní čtvrti s veškerým občanským vybavením a klidové zelené zóny s parky a pamětihodnostmi. Podél ulice Malešická vyrostl objekt, jenž tvoří pět přilehlých budov s geometricky sladěnými rysy, co splňují moderní trendy stavitelského inženýrství. Pro 342 bytů o velikosti 1-5+kk je charakteristická vzdušnost a přísun denní světla, a to prostřednictvím předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras.

Byty na přání

Každý majitel má plné právo vybrat si bytovou jednotku, která mu bude nejvíce vyhovovat. Nové byty Praha 3 jsou koncipovány tak, aby respektovaly soukromí a individuální potřeby jedinců. Metropolitní ráz bydlení pracuje s členitostí, prostorností a elegancí. Potenciální obyvatelé si mohou katalogem bytů zalistovat i on-line formou a promyslet výběr i z hlediska konkrétních dispozic.

Žižkovský genius loci

Byty v Praze na Žižkově jsou vizitkou moderního a pohodlného života v centru velkoměsta, který je vhodný pro singles, rodiny i seniory. Vackov se stává multikulturním centrem, jehož genius loci je neopakovatelný. Bydlení v jednom z 342 bytů je synonymem pro život na dobré adrese. Výběr vhodné bytové jednotky podléhá u většiny lidí i finančním možnostem. Největší poptávka je už klasicky po nejmenších bytech.

Koupě na splátky

Projekt Bytů na Vackově myslí i na možnosti splácení nemovitosti pomocí úvěru. Zvýhodněné podmínky nastavené přímo na míru lze získat u společnosti Hyposervis Consulting, která je zárukou nejnižších dosažitelných úrokových sazeb a nulových poplatků za zpracování hypotéky. Hyposervis je zárukou maximálně zjednodušeného a efektivního přístupu při financování Vašeho bydlení.

Tags from the story
, ,
Written By
More from PR článek
Chůva pro vaše děti 
Že jsou děti radost, ale především starost, člověk pochopí, až když si...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *