Napínané stropy

Napínané stropy

Čeká vás rekonstrukce bytu nebo jeho součásti? Milujete přitom jednoduchá a designová řešení? Navrhujete-li zrovna nové vzezření vašeho obývacího pokoje, ložnice či kuchyně nebo tvoříte-li moderní design pokoje pro vaše nejmenší, zjednodušte si práci a znásobte výsledný dojem využitím napínaného stropního systému. Napínané stropy totiž umožňují dosáhnout nejen klasického rovného tvaru, ale i klenutého, šikmého či stropu s 3D efektem.

Působivý design v kombinaci s jednoduchou instalací

Díky možnosti dodávky v mnoha barevných provedeních i povrchových úpravách dosáhnete vždy dokonalé výsledné kompozice nenásilně ladící se zbytkem interiéru. Pro výrobu napínaných stropních systémů je využíván plně recyklovatelný PVC materiál bez obsahu kadmia. Zdravotně je tedy zcela nezávadný. Navíc je na veškeré konstrukce poskytována standardní záruka 12 let, přičemž materiál nevyžaduje žádnou údržbu. Instalace je na rozdíl od sádrokartonu naprosto bezprašná a probíhá velice jednoduše. Na místě je nejprve instalován profilový systém, na nějž je po zahřátí na maximálně 46°C napnuta a připevněna fóliová membrána.

Napínané stropy, efektivní, přesto levné řešení

Výsledný efekt závisí na druhu povrchu, který si zvolíte. Matná varianta dosahuje tradičního vzhledu natřeného povrchu, naproti tomu lesklý typ povrchu zrcadlově odráží obrazy v místnosti a metalická varianta dokonce vytvoří dojem kovového vzhledu vašeho stropu. Ať již si vyberete jakoukoliv variantu, můžete si být jisti, že toto velmi efektivní řešení je levnější než například sádrokarton. Nevěříte? Přesvědčte se sami na stránce napínané stropy ceník.

Díky jednoduchosti systému, je možno nainstalovat strop pro místnost do maximálně 100 m2 ve dvou lidech za jeden den bez nepořádku a tedy nutnosti následného náročného úklidu.

Written By
More from PR článek
O čem se mluví – svěřenské fondy
Termín svěřenecký fond (správně je termín svěřenský fond) rezonuje tuzemskými médii v...
Čtěte více
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *