Podzimní party ve znamení špekáčků, dýní nebo pavouků a strašidel

Podzimní party ve znamení špekáčků, dýní nebo pavouků a strašidel

Počkat s organizací party a oslav do jara? Proč? Podzim je jako stvořený na pořádání večírků, setkávání s přáteli a hodování. Dobroty z ohýnku nebo grilu zasytí i zahřejí, navíc si lze ještě užít posledních slunečních paprsků před tím, než přijde opravdová zima se svou sychravou a mrazivou náručí. Navíc lze podzimní party ladit stylově do venkovského stylu, do obdoby dýňových slavností nebo po vzoru anglosaského Halloweenu do tajemna.

Špekáčky, buřtguláš nebo klobáska?

Při pořádání party v rustikálním stylu je možné udělat dvě stanoviště s jídlem. U ohýnku si příchozí mohou nejen ohřát ruce, ale i upéct špekáček. Současně lze nad oheň pověsit kotlík s buřtgulášem a děti jistě nepohrdnou opékáním chleba, jablek nebo dokonce bonbónů marshmallow. Na gril je naopak vhodné dát péct klobásy, případně kus krkovice. Jako přílohu lze ke všemu nabídnout chleba, stylově vypadají také brambory v alobalu pečené na ohni. Kromě posezení u ohně je možný pronájem pivních setů, kde si na lavice pohodlně sednou všichni hosté, navíc budou mít pohodlí při jídle, povídání i hraní karet.

Oranžová party ve znamení dýní

Dýně na všechny způsoby a všude, kam se podíváš. Dýně jsou typicky podzimní plodiny, dobře vypadají a ještě lépe chutnají. I dýně se dá použít jako ingredience do netypického kotlíkového guláše, stejně jako polévky, která se nad ohněm uvaří takřka sama. Na gril se naopak hodí dýňové špízy s paprikou a cibulí, kotleta, jako přílohu lze nabídnout tymiánem kořeněnou dýni. Kromě občerstvení a pití je nutné také myslet na zázemí, kam se mohou hosté uchýlit v případě, že se zhorší počasí. Tím může být třeba stan z půjčovny párty stanů Praha.

Party s pavouky a kostlivci

Po vzoru anglosaských zemí můžete stylizovat podzimní párty do halloweenského stylu. Halloween je původní křesťanský svátek a vznikl zkrácením anglického „All Hallows’s Eve“, tedy „Předvečer všech svatých“. Duchařské motivy se budou na party dobře vyjímat, výzdoba by měla být také strašidelná s dostatkem koster, pavučin a pavouků. Menu upravte ve stejném duchu, hostům naservírujte krvavé steaky z grilu, dětem naopak hotdogy z listového těsta v podobě mumií nebo čokoládový pudink ozdobený gumovými červíky.

Tags from the story
,
Written By
More from PR článek
Modré povlečení udělá z vaší ložnice klidné a tiché místo
Není nic lepšího, než se po dlouhém dni svalit do peřin a...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *