Oddechové hry pro iOS #2

Užijte si plno zábavy, kterou vám přináší oddechové hry.

V minulém článku zaměřeném na oddechové hry jsme se mohli seznámit s Qubies a 1010!, jenž patří mezi velmi oblíbené hry všech vlastníků iPhonu a iPadu. Dnes si však představíme další hry, které vám pomůžou vypnout od všech starostí každodenního života a užít si plno zábavy.

O jaké hry se jedná? Přesněji o Stick Hero a Labyrinth Lide Edition. K těmto hrám budete potřebovat mít především dobrý odhad neboli přesnost, protože jestli ji nebudete mít, snadno pro vás hra skončí a můžete začít opět od samotného začátku.

Nyní se však přesuneme k samotným recenzím k těmto hrám, které vám pomůžou posoudit, zda se vám tyto hry budou líbit a stáhnete si je zdarma na iStore.

Stick Hero

Stick Hero je oddechová hra, která vás neomrzí!
Stick Hero je oddechová hra pro každého.

O tom, že v jednoduchosti je síla, se lze přesvědčit ve hře Stick Hero, která je určena pro všechny hráče, jenž jsou již otrávení neustálým přemýšlením, které je vyžadováno u ostatních druhů her. Nenechte se však zmást tím, že pokud nebudete muset u této hry přemýšlet, stane se pro vás jednoduchou. To rozhodně ne! Hra je mnohdy tak obtížná, že bude zapotřebí mít trpělivost a pevné nervy k vytvoření nového osobního rekordu.

Hlavním a vlastně i jediným cílem hry je dostat vašeho hrdinu na druhou stranu cesty, kterou rozděluje hluboká propast. Jak? Jednoduše. Držením vašeho palce na obrazovce, budete vytvářet klacek, který vám umožní jednoduše a bezpečně přejít na druhou stranu. Čím déle váš prst držíte na obrazovce, tím delší klacek vytvoříte. Je třeba si ale dávat pozor na to, aby váš klacek nebyl příliš malý nebo naopak zase moc dlouhý, protože to by pak mohlo pro vás znamenat smrt, které se určitě budete chtít vyhýbat jak jen to bude možné.

Na konci každé hry vám vždy naskočí možnost váš výsledek sdílet na sociálních sítich.

Labyrinth Lite Edition

Labyrinth Lite Edition aneb dostaňte se z bludiště ven!
Dostaňte se ve hře Labyrinth Lite Edition ven z bludiště.

Hra Labyrinth Lite Edition je určena pro všechny, jenž mají cit pro přesnost. Jedná se o dřevěný labyrint, kde budete muset balancovat s kuličkou až do cílové jamky. Cestu vám však budou znepříjemňovat dřevěné mantinely a prázdné černé jamky, do kterých nesmíte spadnout, protože to by pro vás znamenalo, že si danou úroveň znovu zopakujete.

Labyrinth Lite Edition vám nabízí celkem dvě úrovně Lite levels (lehké úrovně) a Hard levels (těžké úrovně). Každá z těchto úrovní vám nabídne celkem 10 různých labyrintů, které budete muset překonat pokud možno v co nejlepším čase.

Předtím, než spustíte tlačítko play, doporučuji váš iPhone či iPad dát do vodorovné polohy, ať se vyhnete zbytečné prohře hned po spuštění hry. Poté co tento krok uděláte, můžete bezpečně spustit hru a teprve nyní lehce naklánět telefon dle potřeb tak, aby se kulička dostala do cílové jamky.

První úrovně hry budou dosti lehké, aby každý uživatel přišel na to, jak s kuličkou správně balancovat, ale nemusíte se ničeho bát, protože brzy se obtížnost hry bude zvyšovat.

More from Michal Kubátko
Chytré aplikace pro řidiče
Jste řidičem? Pak by vám jistě ve vašem mobilním telefonu neměla chybět...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *