8 úžasných XXL krásek ze světa modelingu – 2. část

XXL

Zdravím všechny nadšence módy! Dnes pokračujeme ve výběru 8 krásek s nadměrnou velikostí, která jim zaručeně více než sluší. Podívejte se na další dívky, které mění svět módy!

Marquita Pring

XXL
Marquita Pring

„Nezáleží na tvaru, který máte, nebo na velikosti, kterou nosíte, jestli jste hubená nebo ne, vysoká nebo nízká. Důležité je být šťastná, cítit se pohodlně ve své vlastní kůži a milovat své tělo stejně jako ta štíhlá.“

Newyorkská modelka Marquita Pring začala svou kariéru ve svých 15 letech. Objevila se na titulní stránce Vogue Italia, byla v čele Levis a Evans a dokonce procházela mola v Paříži v módní show Jean Paula Gaultiera. Nyný 21-letá hvězda má velikost 12, ale stále se najdou reklamní klienti, kteří říkají, že není dost smyslná. Proto Marquita používá speciální podložky na boky, aby tak vypadaly ještě širší.  Přiznává, že si užívá malou komunitu plnějších žen, protože tyto ženy jsou přátelštější a mírumilovnější než ty ‚štíhlejší‘. Pro získání její váhy a tvaru musí každodenně tvrdě pracovat, někdy dokonce více než hubené dívky. Hádejte, co je její tajnou vášní? Samozřejmě čokoláda! Všichni bychom se měli naučit milovat svá těla tak, jak tato hvězda.

Robyn Lawley

Robyn Lawley
Robyn Lawley
Robyn Lawley
Robyn Lawley

„Mám široké boky a velké tělo. Mám dvakrát-třikrát větší velikost, než ostatní modelky – a přijímám to.“

Tato obdarovaná modelka je známá pro své titulní stránky v italském Vogue, GQ a australském Cosmopolitanu. Všechny oslnila v Elle France a s reklamní prací s Mango, Ralphem Laurenem, Marinou Rinaldi a Personou Collezioni. Debutovala exkluzivní řadu pro H&M. Tento rok se objevila na titulní stránce Sports Illustrated Swimsuit Issue 2015, při předvedení své vlastní řady bikin.

Budete překvapeni, ale má svůj vlastní blog o jídle, fotí virální fotky jejích plus-size kolegyň a píše články pro Daily Beast. Teď se prosím posaďte, protože na začátku března 2015 porodila své první dítě.

Usmívá se, když se jí někdo zeptá, jak je možné zvládat všechny tyto věci. Lidé kolem stále hádají tajemství jejího magnetismu a nekončící energie. Já ji chci jednoduše nazvat opravdovou ženou!

Nadia Aboulhosn

XXL
Nadia Aboulhosn

„Plus-size průmysl mi dal tolik příležitostí, že toho nikdy nelituji. Někteří lidé si myslí, že je ofenzivní nazývat někoho plus-size, někteří ne. Mě je to jedno – můžete mě štítkovat, jak chcete.“

Tato bloggerka, která zveřejňuje fotky své plnoštíhlé postavy na Instagramu a její webové stránce, se snaží ukázat, že krása nemá žádnou velikost. Má 26 let, její pleť je lesklá a jemná, její vlasy jsou objemné a její styl je prostě úžasný. Nikdo nemá to srdce nazývat její fantastické křivky jako ‚kila navíc‘. Je módní a televizní hvězda, majitelka modelingových smluv. Mezi její fanoušky patří Lena Dunhem a každý její příspěvek je vysoce stylový. Všechno je blízko dokonalosti – od stylu až k editorské práci. Pokud jednou vkročíte do jejího světa, nikdy nebudete schopni odejít, protože tato dívka je světlem pravdy v módním průmyslu!

Denise Bidot

XXL
Denise Bidot

„Být sama sebou – to je to, co definuje pravou krásu.“

Tato obhájkyně zaoblených žen a mezinárodní plus-size modelka vyvrátila módní standardy velikostí 14. Její přítomnost na mole Anny Wintour byla chválena. Tato plnoštíhlá hvězda je známou televizní osobností. Dokonce byla součástí show Jennifer Lopez nebo Tyry Banks. Ale myslí si, že její hlavní úkol je učit ‚plus-size‘ průmysl a šířit celosvětovou zprávu o tom, že jediný limit krásy se nachází v našich hlavách.

Abych to shrnula – máme se od těchto půvabných krásek určitě co učit. Nemyslíte si to také?

Written By
More from Therese
Skryté zákoutí Francie, které nechce zůstat zapomenuto
Mezi kouty nádherného kraje Provance v jihovýchodní Francii se skrývá mnoho míst, která...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *