Filmové pecky 2015!

Filmové pecky 2015
Filmové pecky 2015

Děsivé horory, napínavé thrillery, romantické komedie a vše další nabízí rok 2015! Rezistence, Rychle a zběsile 7, Šilený Max, Poltergeist, Insidious, Jurský park a další!

1. Rezistence

Pokračování trilogie Divergence nás zanese znovu do Chicaga, kde  Tris (Beatrice) bojuje proti systému, který pronásleduje Divergentní. Se svým přítelem Tobiasem, bratrem Calebem a ne moc oblíbeným kamarádem Peterem začíná jejich cesta útěkem do centra mírumilovných. Rezistence (eng. Insurgent) nabízí akci, napětí i romantické chvíle mezi Tobiasem a Tris.

2. Rychle a zběsile 7

Nesmrtelná série Rychle a zběsile přichází s novým dílem, ve kterém i auta už létají. Nyní se hrdinové postaví proti soupeři, jako nikdy předtím.  v Hlavní roli Kurt Russell a  Jason Statham- ikony rychlých a zběsilých filmových řidičů

 

3. Šílený Max: Zběsilá cesta

Pokračování šíleného Maxe nabízí budoucnost, která patří šílencům. Max, pronásledován svojí minulostí a smrtí se vydává na osamělou pouť, při níž je uvězněn. Po svém „osvobození“, poznává neohroženou Furioso, která se snaží zachránit skupinku krásných žen před ohavným tyranem  zvaným  Immortan Joe.

4.Poltergeist

Legendu o Poltergeistovi zná snad každý. Můžeme se s ním například potkat v zábavné formě Scary Movie 2. Nicméně tohle nebude vůbec zábavné!. Sam Raimi, legenda hororového žánru, přichází s novým zpracováním klasického příběhu o rodině žijící v poklidu ve svém domě, dokud jim nezmizí dcera.

https://www.youtube.com/watch?v=XI63Hoea2z8

 

5. Insidious 3

Další pecka z hororového žánru Insidious 3 /počátek, nabízí podívanou v době před rodinou Lambertových (Insidious 1). Nyní se nadaná jasnovidka rozhodne pomoci mladé dívce, kterou si vybrala stvůra z pekel.

 

6. Jurský park

Kdo by neznal klasiku Jurského parku.Zábavný park plný dinosaurů, kde se něco pokazí. I tak tomu bude v dalším, novém vydání Jurského parku. Tentokrát nenasytní vědci chtějí zlepšit a vytvořit něco extra. No, v podívané bude taktéž něco extra!

 

7. Avengers: Age of Ultron

Pokračování legendárních a velice úspěšných postaviček od Marvelu.  Nyní společně bojují proti Ultronovi, umělé inteligenci, který chce vyhladit lidskou rasu. V sázce je spousta, včetně spojenectví samotných Avengerů

8.Terminator Genisys

Klasický příběh Terminátora se vrací do minulosti, do úplného počátku.  Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet.  Navzdory tomuto osudu Connor pošle svého důvěryhodného poručíka Kyle Reese  zpět v čase, aby zachránil život své matky a zajistil svojí vlastní existenci. Ovšem bude zde něco, co nikdo nečekal.

Pro všechny milovníky Hry o trůny mám jednu dobrou zprávu. A sice?? Naše milovaná Daenerys hraje jednu z hlavních rolí!

9. Popelka

Další z velice známých příběhů. Zlá macecha, zlomyslné nevlastní sestry a jedna nebohá kratosinka, kterou všichni nenazvou jinak, než Popelka. jak tento příběh asi skončí?

10. Mimoni

Třešnička nakonec! Kdo by neznal Mimoně. Žluté postavičky milující zločinnost a hlavně banány! Vraťme se na úplný začátek a zjistíme, kdo Mimoni jsou a jak se po celou dobu v historii potloukali světem a křížili cestu různým padouchům, než se dostali ke Gruovi (Já Padouch1,2) – v kinech od 10. července

Také se tak těšíte na tyhle filmové pecky?! 🙂

Written By
More from Lucie
Život s blížencem
Zamysleli jste se někdy nad chováním a hodnotami svého pratnera? Jaké můžou...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *