Cvičíme s Jill 4: Banish Fat Boost Metabolism

Banish Fat Boost Metabolism
Cvičíme s Jill 4: Banish Fat Boost Metabolism

Hledáte nějaký kardio program, který nebudete muset cvičit podle daného plánu? V tom případě si oblíbíte program Banish Fat Boost Metabolism od naší známé Jillian Michaels.

Banish Fat Boost Metabolism
Program na DVD

Banish Fat Boost Metabolism je téměř hodinový program, který slibuje kvalitní sestavu cviků v 7 různých okruzích. Cviky jsou během cvičení různě měněny a upravovány jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří od tohoto cvičení očekávají víc.

Kardio cvičení tohoto typu nebývá u žen moc v oblibě, ale je vemi účinné pro spalování tuků. Mnoho žen se tomuto druhu cvičení vyhýbá nebo brání, jelikož se bojí neustálého hopsání a poskakování a styl takového cvičení je nudí. Banish Fat Boost Metabolism je však úplně jiný, protože popírá nutné zlo v se stylu skákání.

Pokud jste již absolvovali nějaký program od Jill, tak se pravděpodobně setkáte se cviky, které již budete znát, ale spousta pro vás bude nových. Objevují se zda klasické cviky jako jsou např. burpees, mountain climbers, skaters, tak i cviky zaměřené spíše na kickbox, které Jill umí sladit k těm fitnessovým. Dále se sekáte s tím, že nebudete potřebovat žádné speciální cvičební potřeby, takže žádné činky. Možná si připravte jen podložku, ale ta také není úplně povinná. Jediný nástroj, s kterým budete pracovat, bude vaše tělo.

Banish Fat Boost Metabolism
Ukázka programu

Při tomto programu máte zaručeno, že se budete pohybovat v optimální aerobní zóně při správné tepové frekvenci, která je výborná pro nejefektivnější spalování tuků. Hodinka vám uteče jak nic a přitom toho uděláte spoustu pro své tělo. Pokud chcete zapracovat na vašem spalování, je tento trénink vhodné zařadit do vašeho cvičebního plánu. Časová náročnost je sice větší než bývá u Jill zvykem, ale při občasném nasazení do vašeho programu stojí rozhodně za tu hodinku vašeho času.

Banish Fat Boost Metabolism nemá žádný cvičební plán, takže nikde nenajdete žádný systém jak tento program cvičit. Jedná se o komplexní trénink, který buď zařaďte jednou týdně, nebo si jej zacvičte kdykoliv, kdy na něj budete mít tu správnou náladu. Podle svých potřeb můžete program zkrátit, aby se vám lépe vtěsnal do časových možností vašeho denního režimu. Je záměrně rozdělen na již zmiňovaných 7 částí, které můžete různě kombinovat. Je možné odcvičit např. poslední tři části, první čtyři nebo si je mixovat dle vaší chuti.

Program je sice hodinový, ale rozhodně je schopen s vaším tělem udělat větší divy než jakékoliv 30 minutové poskakování na místě.

Written By
More from HnK
8 tipů pro zdravý způsob života
Zdravý způsob života není žádná věda. Mnoho lidí už se v tomto...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *