Cvičíme s Jill 5: Last Chance Workout

Last Chance Workout
Cvičíme s Jill 5: Last Chance Workout

Jste naprostí fitness začátečníci, ale rádi byste už konečně zvedli zadek z gauče a začli cvičit? Pak je pro vás tento program jako stvořený.

Last Chance Workout
Program na DVD

The Biggest Loser: Last Chance Workout byl vytvořen v roce 2009. Tento program ja naprosto unikátní, protože jej Jill natočila se soutěžícími 9. série stejnojmenného programu (The Biggest Loser). Celý program je v délce kolem 60 minut. Na cvičení si připravte činky ve váhovém rozmezí 0,5-2,5 kg a podložku.

Och, budu velmi upřímná a řeknu vám to narovinu. Tohle video není žádná sranda. Budete chtít přestat, budete si myslet, že umřete, ale přesto vás to bude hnát dál. A bude vás to druhý den bolet, bez debat.

Celé DVD obsahuje zahřátí, 3 tréninky a závěrečné protažení. První trénink obsahuje kombinace kardio cvičení, které se různě střídají s posilováním. Tento trénink trvá 25 minut a intervaly střídání jsou po 30 vteřinách. Druhý trénink je na 10 minut a Jill se v něm zaměřuje především na horní část těla. Třetí trénink je také na 10 minut, ale je zaměřený na dolní část těla, tedy především na nohy. Myslíte si, že se vyhnete neoblíbeným dřepům, výpadům a jiným drastickým cvikům, které nesnášíte? V tom případě jste na omylu, protože i při tomto programu je Jill drsná jak smirkový papír.

Koupila jsem si tohle DVD díky skvělým recenzím. Mám doma dvě předškolní děti, práci na plný úvazek a 45 minut dojíždím do práce. Je ze mne prostě zaneprázdněná mamka, takže najít si čas na tělocvičnu je pro mne opravdu obtížné. Ale na tomhle jsem závislá a vždycky se těším na cvičení. Vždy se ráno probudím o něco dřív, abych si tohle DVD zacvičila a když skončím, cítím se skvěle. Po čtyřech trénincích mám už dole 1 kilo, tak uvidíme, co přinese program po 6 týdnech.

Po celou dobu tréninku můžete vidět po stranách dva soutěžící, kteří ukazují modifikované (upravené) verze cviků. Jediná nevýhoda programu je, že si nelze ohlídat správnost cviků, protože tito lidé nejsou žádní profíci, ale naprostí amatéři. Pokud je tento program váš první trénink od Jill, tak se může stát, že se cviky nenaučíte správně cvičit a poté pro vás budou spíše trápením těla než jeho formováním.

Na druhou stranu pro vás může být přínosem konečně vidět cvičit někoho, kdo je skutečným člověkem a ne žádným fitness bohem. Tito lidé jsou obdařeni kily navíc stejně jako vy, a tak máte možnost cítit s nimi lehké sympatie.

Written By
More from HnK
Říkali mi šulíne: kniha, která vás zaručeně pobaví
Říkali mi šulíne je opravdu zábavná kniha, která zaručuje, že pokud se...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *