Nejoblíbenější animované pohádky

Minions
Minions

Jste fandové Animovaných pohádek ? Tak to si nesmíte nechat ujít žádnou ze zde zmíněných! Pohádky jsou Ideální pro odpolední pohodičku s rodinou !

1. Ledové království/Frozen

Příběh vypráví o dvou sestrách (Anna a Elsa). Elsa vládne obrovskou mocí, kterou ovšem neumí ovládat, a díky které uvrhne do nekonečné zimy své království. Její nebojácná sestra Anna, která  září optimismem jako Slunce, se rozhodne zachránit celé království i svou sestru. Se svými přáteli se vydává na výpravu plnou dobrodružství a poznání, kde se setká s mystickými tvory a kouzelným sněhulákem Olafem.

—–

Pohádka obsahuje nádherné písničky a nabízí mnoho zábavných scén. Určitě doporučuji pro celou rodinu !

2. Madagaskar

Už se Vám někdy splnilo vaše narozeninové přání ?? Téhle bandičce totiž přání jedné zebry pořádně zamotá život ! Poznejte dobrodružství lva Alexe a jeho přátel !

—-

za Shlédnutí stojí i další díly ! 🙂 Nicméně ten první je prostě klasika 🙂

3. Příšerky s.r.o

Báli jste se jako malí příšerek pod postelí ? Tak tyhle děti mají velice dobrý důvod se bát ! Příšerky dokonce soutěží o nejlepšího strašáka. Co se ale stane, když do světa příšerek vstoupí „maličká“, která se zase tolik báti nebude? Příběh dvou strašidel a malého děvčátka nikdy neomrzí !

4. Já, padouch

Do života známého (nicméně poněkud neúspěšného) padoucha se vkradou tři děvčátka. Jak to asi může dopadnout….? No, budou pořádně lozit na nervy ! 🙂 Nicméně jak známo, každý jednou vyměkne 🙂

—–

Incoming – Minions

Written By
More from Lucie
Tanec – vášeň, která pohltí
Co se Vám vybaví pod pojmem „tanec“ ? Možná nic, možná pošlapané...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *