Je možné mít skvělé vlasy na každé fotce?

Je možné mít skvělé vlasy na každé fotce?
Je možné mít skvělé vlasy na každé fotce?

Začalo jaro. A s ním přichází to slavné období velkých událostí – svatby, oslavy, srazy bývalých spolužáků, grilovačky s příteli a další nespočet akcí, na kterých se rozhodně fotí. Tyto události tady budou minimálně do konce léta, jestli ne až do začátku další zimy. A protože žijeme ve světě sociálních médií, fotky z těchto akcí se mohou objevit na internetu a uvidí je stovky lidí. Najím tajným přáním tak zůstává vypadat na nich co nejlépe. Celých 69% žen si myslí, že fotku mohou zničit špatně upravené vlasy. A my si dnes řekneme, jak se naučit krotit své vlasy, aby už nikdy nemusely zničit žádnou fotku, kterou přes letošní sezónu pořídíme. A za pár let budete nostalgicky vzpomínat, jak jste v tom létě 2016 vypadali dobře!

Objem se přeceňuje

Snad každá žena touží po lví hřívě na své hlavě. Když se ale tak zamyslíte, opak může být ještě lákavější. Přípravek pro zvětšení objemu vám nepřidá vlasy navíc, jen zvýší prostor mezi vlasy ve svrchní vrstvě hlavy. A tak, pokud je při focení nějaké světlo i za vámi, budete vypadat, jako byste měli kolem hlavy svatozář. Co dělat, když chcete opravdový objem, jako mají hollywoodské hvězdy? Místo obyčejných sprejů šáhněte pro šampony, které zvětšují objem. Ty totiž zvyšují objem všech vlasů, ne jen těch pár centimetrů na povrchu.

vlasy

Zbavte se „chmýří“

Po dokonalé přípravě koukáte do zrcadla a vaše vlasy jsou dokonalé. Ale když vyjdete ven, zapůsobí trocha větru a světel a vaše vlasy si začínají dělat, co chtějí. Na fotce tak zůstane zachyceno ono pověstné „chmýří“, které se objeví kolem hlavy. Buďte klidná, i celebrity s tím mají problém. Jak to ale řešit? Musíte se zaměřit na zdroj těchto nezkrotných pramínků a vlasů. Použitím hydratačních šamponů a kondicionérů nic určitě nezkazíte. Zkuste své vlasy co nejvíce změkčit, ať na fotkách nevylézá na povrch suchá sláma, kterou máte na hlavě. Vyvarujte se také tepelného poškození. Při použití žehličky na vlasy vždy (bez výjimky!) použijte i přípravek pro vlasovou protekci před tepelným poškozením. Taky můžete přidat trochu toho hlazení, které můžete podpořit použitím různých sprejů. V těch nejhorších případech použijte fixační sprej, který vydrží i vítr!

Vlasy a rozcuchanost taky nejsou špatná volba

I s tím uhlazováním to můžete často přehnat. Vlasy pak na fotce vypadají ztěžkle a často vytvářejí efekt mastných vlasů. Doporučuji, abyste se při úpravě vlasů uvolnili! Když už si myslíte, že máte dokonalý účes hotový, dejte si na hlavu zimní čepici. Pak ji sundejte a vlasy jemně prohrábněte. Tato poslední úprava dodá vlasům to správné množství přirozeného pohybu.

Hlavně spontánně!

Vlasy nejsou na fotkách všechno! Hlavním pravidlem je zůstat při focení na veřejnosti spontánní. Nesnažte se za každou cenu vypadat dokonale a mít ty nejlepší vlasy ze všech. Nádherný úsměv, který zdobí na fotce vaši tvář, může často znamenat více, než perfektní vlasy. Nakonec stejně na fotkách zůstávají přeci krásné vzpomínky, na které se nezapomíná!

Written By
More from Therese
Jak ztrácet čas produktivně? Existuje tolik způsobů!
Řeknu to upřímně a na rovinu – prokrastinace je mrcha. Nutí nás...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *