Objev umělce ukrytého v sobě, kurz malování pomůže

Kurz malování
Objev umělce ukrytého v sobě, kurz malování pomůže

Malování – relaxační činnost, která pomáhá zklidnění a současně probouzí kreativitu. Je to činnost, kterou dokonale ovládají děti, každý z nás ji v dětství ovládal. Nic však nebrání tomu, abychom se znovu vrátili do dětství a stali se zase alespoň na chvíli umělci. Malovat může každý z nás, každý z nás se může pustit do kurzu malování. Proč? Třeba proto, abychom si udělali život barevnější.

Kurzy malování pro každého

Kurzy malování jsou určeny vskutku pro každého. Jsou šité na míru dětem, ale existují i kurzy malování pro dospělé, další jsou zase určeny pro seniory.

Nabídka je široká. Na své si zde přijdou úplní začátečníci, kteří chtějí zažít něco nového a osvojit si to, co už si z dětství nepamatují. Na druhé straně existují i kurzy malování pro pokročilé, kteří chtějí zdokonalovat svoji techniku.

Trocha teorie, výuka techniky, ale i prostor pro vlastní nápady a kreativitu. To vše nabízí kurzy malování, které se konají napříč celou republikou. V Praze kurzy malování i další výtvarné kurzy najdete například pod hlavičkou Ateliéru ŠUM.

Proč se pustit do malování?

Žijeme ve světě plném stresu. Většina z nás tvrdě pracuje. Je jedno, zda jde o psychickou či fyzickou práci, každý organismus potřebuje po práci odpočinek a relax. Jako relaxace psychická i fyzická, vhodná pro odpočinek každého z nás, funguje také malování, resp. kurz malování, který k malbě přirozeně vede.

Malba, stejně jako jakákoliv jiná výtvarná činnost, snižuje stres, zklidňuje podrážděné nervy, posiluje mysl, podporuje koncentraci a tvořivost. Pokud na kurzu malování probudíte svoji nápaditost a kreativitu, budete ji moci využívat i v dalších sférách svého života. Možná znovu naleznete také radost ze života, kterou jsme všichni zažívali jako děti. Kurz malování nás do dětství částečně vrátí.

Kurz malování

Vyzkoušejte si to!

Zkušený lektor vás na kurzu malování povede k vlastní kreativitě, osvětlí vám základní principy, představí techniky, ale dá také široké možnosti k vlastní invenci.

Malování je hra. Vyzkoušejte si to. Vyzkoušejte si práci s barvami, štětcem či špachtlí, tempery, akryl či olejomalbu. To vše a mnohem víc vás čeká na kurzu malování, kurzu, který je otevřený pro každého s otevřenou myslí a srdcem.

Kurz kreslení

Malování nebo kreslení?

Vyzkoušet můžete i kurz kreslení, který bude sedět zvláště lidem se smyslem pro detail. Zatímco kurz malování ocení lidé divoké povahy, citlivějším jedincům bude více vyhovovat kurz malování.

Na kurzu kreslení se blíže seznámíte s tužkou, také uhlem, rudkou, suchým pastelem nebo tuší. Kurzy malování zmiňovaného Ateliéru ŠUM slibuje i staré známé kreslení pastelkami, ale i další kreslířské techniky, potřeby a prostředky.

Tím však nabídka zdaleka nekončí, mezi výtvarnými kurzy si můžete vybrat třeba i kurz grafiky, kde na vás čeká linoryt, suchá jehla, monotyp aj.

Umění má mnoho podob, a jestli v sobě chcete objevit umělce, máte mnoho možností, jak na to.

Jen si vybrat.

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from rakri
Přerušovaný půst – možná právě tohle bude způsob jak zhubnout
Jaro je bezesporu krásným obdobím. A je také obdobím bohatým. Nabízí záplavu...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *